NEJLEPŠÍ STREET STYLING Z FASHION WEEKU V MILÁNĚ

NEJLEPŠÍ STREET STYLING Z FASHION WEEKU V MILÁNĚ 1

Během každého týdne módy je možné vidět na molech různorodé kreace nejznámějších světových značek, které se stávají trendy pro nadcházející sezónu. Zajímavé outfity však lze vidět v každém z těchto míst během toho jejich týdne i na ulici.

Tito lidé se mezi ty „privilegovaných“ s pozvánkou sice nedostanou, ale mohou svůj styl prezentovat v ulicích města, kde se také pohybují fotografové z renomovaných módních magazínů. Proč se nedostat alespoň na stránky časopisu, ať už papírové nebo webové, pokud již nemají šanci posadit se v sále a sledovat prohlídky živě?

Nepleťte si však tyto lidi s nějakými bláznivými fanoušky. Outfity z ulic sice obvykle kombinují vysokou a běžnou módu, ale v Miláně to bylo jinak – po ulicích se jezdily lidé od hlavy k patě oblečeni v designérských kouscích a to i z této sezóny.

I nyní se však našly určité podobné znaky mezi outfity z ulic, které by se daly seřadit do jakési podskupiny streetstylingů z Milána, jako například dámské obleky, dvojice či páry, které přišly spolu a dokonale sladěné. Viděné byli i již zmíněné outfity poskládané z nejaktuálnějších kousků, až mohl mít někdo pocit, že je to modelka, která těsně před vstupem na molo odběhla nadýchat se čerstvého vzduchu. Často viděnými byli i boty či kozačky pod kolena. Co se týče vzorů a barev, oblíbenými byly olivově-zelená barva, potisk kruhů nebo zvířat a rostlin.

Ale vždyť podívejte se sami na fotografie a vyberte si outfit, který se nejvíce líbí vám 🙂