Nejvíc sexy chlapské povolání: Tyto ženy zbožňují

Nejvíc sexy chlapské povolání: Tyto ženy zbožňují 1

Když chce chlap ohromit ženu, má díky některým zaměstnáním výhodu. Chcete vědět, které z nich považují dámy za nejpřitažlivější? Čtěte dál.

Architekt
Ženy od mužů vyžadují zejména oddanost a stabilitu. Tyto dvě vlastnosti asi nejlépe vystihuje právě budova, která má základy zalité v betonu. Stát bude pevně a dlouho, stejně jako vztah, který chtějí ženy s architekty mít.

Právník
Nikdy nezaškodí mít po svém boku někoho, kdo se vyzná v zákonech. Přidejte k tomu příjemné vystupování, vzhled a dobře padnoucí oblek a ženy vám budou klesat k nohám.

 
89987121

Lékař
Doktoři jsou starostliví, zruční a mají kladný vztah k dětem. Alespoň tak si většinu lékařů představují ženy, které muže s tímto povoláním zbožňují.

Obchodník
První dojem dokáže zázraky, nuže a kdo dokáže zprvu zapůsobit lépe než obchodník? Ten se musí umět prodat a většinou se mu daří dobře zapůsobit i na ženy. Není divu, že dámy se po boku obchodníků vyskytují tak často.

Učitel
Mnoho žen zřejmě na škole tajně doufalo, že se jim podaří navázat intimní vztah s učitelem. Mnohým z nich touha po vzdělaném muži, který má vztah k dětem, zůstala i v dospělosti.

Vědec, který se zabývá životním prostředím
Zřejmě nic tak nezvýrazní citlivou stránku muže jako starost o to, aby naše planeta zůstala čistá i pro další generace. Ženy to milují, protože vědí, že takoví chlapi se starají o budoucnost a nemyslí jen na to, jak je dostat do postele a na další den odkopnout.

 
479-628-engineering.jpg

Inženýr
Nyní nemáme na mysli všechny inženýry, ale právě ty, kteří se věnují navrhování nových komplikovaných strojů. A protože zřejmě nejkomplikovanější věcí na světě je právě žena, dámy si myslí, že je inženýři budou chápat. Bohužel se takoví ještě nenarodili.

Fyzioterapeut
Zřejmě žádná žena si nikdy nestěžovala na to, že má muž šikovné ruce. Fyzioterapeut ví, čeho se má dotknout tak, aby se ženám podlamovala kolena, a ony to dobře vědí.

Hasič
Odvážní chlapi, kteří zachraňují životy, ale společnost jim věnuje málo pozornosti. Právě to jsou hasiči, na nichž ženy letí nejen kvůli jejich kondici, ale především odvaze čelit nebezpečí kvůli záchraně jiných.