NENECHTE SI UJÍT NETRADIČNÍ ATRAKCI NA NORSKÉ VÝLETNÍ LODI

NENECHTE SI UJÍT NETRADIČNÍ ATRAKCI NA NORSKÉ VÝLETNÍ LODI 1

Luxusní výletní lodě toho nabízejí mnoho. Relax pro unavené, dobrodružství pro aktivní a společnost pro extroverty. Každý z nich si přijde na své. Očekávali byste však na otevřeném moři zážitek z virtuální reality? Je nepravděpodobné, že by vás na některé lodi provázely VR simulátory.

Norska výletní loď takový simulátor nabízí. Konkrétně si můžete vyzkoušet reálnou jízdu na Formule 1. Od září budete mít možnost vyplout na otevřené moře na zcela nové norské lodi. Získáte přístup k prvotřídní kuchyni, zábavě a vybavení – k závodnímu autu Williamsf1 z roku 2009.

Specialisté z CXC Simulations vytvořili nejpokrokovější simulátor pro osobní a profesionální použití, který proměnili na závodní monopost Williams FW31. Po osmi měsících práce vyrobili něco, co nemá ve světě obdoby. Součástí simulátoru je originální volant s posilovačem, nastavitelné pedály, systém prostorového zvuku a panoramatické monitory s vysokým rozlišením. Hosté si mohou usednout do stejného sedadla v jakém seděl mistr světa F1 Nico Rosberg.

Řidiči se mohou nechat teleportovat například na slavnou trať Circuit de Spa Francorchamps v Belgii či na další okruhy na kterých mohou auto dokonale otestovat. Neuvěřitelný podvozek CXC Motion Pro II (s replikátory vibrací) sice není součástí výbavy Formule 1, ale v simulátoru má své opodstatnění. Můžeme vám garantovat, že zákazníci Norské výletní lodě tak získají nezapomenutelný zážitek. Neměly by si však zapomenout přibalit helmu!