Omega představila nádherné nadčasové De Ville Trésor

Omega představila nádherné nadčasové De Ville Trésor 1

Jednou výhodou toho, že pokud máte vlastní magazín, můžete psát jen o tom, co vás baví a co se vám líbí. Mě momentálně za srdce chytila ​​Omega a její nejnovější retro model DE VILLE TRÉSOR, který je právě v těchto dnech představen na hodinářské výstavě Baselworld 2014.

Nadšenci světa hodin jsou ve velkém očekávání, jaké poklady vytáhne Omega z trezoru. My už víme, že tento rok bude skutečně plodný a o zajímavé novinky nebude nouze. Jak jsem nahoře zmiňoval, nejvíce mě oslovil model, který se svým zpracováním vrací k 50. roku minulého století.

Nadčasové linie, optimální velikost, 18 – karátové zlato, jednoduchá matika, jednoduchý recept na úspěch.

Omega to s elegantními hodinkami uměla vždy, tak proč nevyužít tyto zkušeností a nevytvořit klasické hodiny s nádechem 21. století. Pouzdro s komfortním rozměrem 40 mm je osazeno prvním mechanickým in-house kalibrem, který obsahuje vylepšení CO-AXIAL tzv. MASTER CO-AXIAL se schopností odolávat magnetickému působení nad 15.000 gaussů.

Zlaté indexy, centrální vteřinová ručička a ciferník s efektem „Clous de Paris“ jsou k sežrání. Datumové okénko dostalo klasické umístění na osvědčené pozici „6“. Co však potěší milovníky hodin ze srdcem asi nejvíce, je přítomnost průhledného sklíčka na zadní straně. Vlastní kalibr 8511 neobsahuje rotor, to znamená, že od teď se můžeme kochat plnou krásou nádherně propracovaného ručně natahujícího stroje s rezervou chodu 60 hodin.

Vlastnosti: pouzdro z 18-karátové růžového / bílého / žlutého nebo hnědé zlato SednaTM gold, průměr 40mm, in-house mechanický strojek cal. 8511, si14, MASTER CO-AXIAL, 21.600 vibraci za hodinu, 60 hodinová rezerva chodu, COSC, mezinárodní záruka 4 let, cena: přibližně 11.500 €.

Více informací získáte v autorizovaných prodejnách Watch de Luxe v Auparku a Eurovea.