Takto zní skutečné peklo

Takto zní skutečné peklo 1

Občas zní jako revoluční shromáždění, občas jako na večírku ve tři ráno a sem tam zazní i odstín, který připomíná sado-maso grupáč.

Jedno je však jisté, v pekle nuda nebude, svědčí o tom první reálné zvuky, které se podařilo nasnímat. Kompetentní tvrdí, že při vrtání do středu Země narazili na peklo a přiložili k němu ucho.

Souřadnice Sibiř

V této chladné zemi světa by peklo nikdo pochopitelně nečekal. Zejména, pokud by se tam měli lidé smažit horkostí jako grilované šašlik. Překvapení.

Sibiř je místo, kde se dělají nejunikátnější pokusy a pravidelně vědci vrtají do Země sondy, aby pochopili nejen vrstvení ledu, ale i celé složení naší zeměkoule. To na co natrefili, pokládají za náhodu, ale ty největší objevy vznikly právě nečekaně.

thumb

Díky mikrofonu

Vrták se zastavil, vědci něco zaslechli. V prvním okamžiku mělo jít pouze o ozvěny vrtu, ale nakonec jim zvuky z útrob země nedaly spát. Použili super citlivé mikrofony pro které začaly snímat zvuky přicházející z vrtu. Tehdy to zaslechli.

Šéf výzkumného týmu Dr. Azzacove je stále přesvědčen, že na nahrávce slyšet hlasy. Dokonce některé výraznější, ale jde o stovky a tisíce hlasů, které skřípají zuby s křičí bolestí.

Pro Bible znalé nemusíme připomínat, že křik a skřípění zuby jsou dva hlavní elementy, které mají být v pekle vyskytovat.

Jde o střeva země, nebo skutečné peklo?

Sondy jsou skvělá věc, ale nenarazili na žádnou jeskyni, či dokonce prostranství, kde by objevili něco živé. Jde jen o zvuk a proto není jasné, kdo ho produkuje. Pokud si spojíme však dva a dva, můžeme předpokládat, že peklo je v útrobách Země.

Horká láva je domovem pro duše, které se neuměli na tomto světě vměstnat do kůže. Nikdo neví, kam putuje naše duše, když tělo skončí pod zemí. Některé zřejmě vyletí nahoru a ty ostatní vytvářejí kulisy pro zvuky v okolí pekelného lávového jádra.

Nahrávka, která byla pořízen na Sibiři není nic pro slabší povahy. Zároveň je malou připomínkou, že ve škole netřeba vyrušovat a lhát, pokud se nechcete přidat k pekelnému chorálu.

 

Video k tématu