Osm chyb, které dělají chlapi v posteli. Číslo 4 dělá každý

Osm chyb, které dělají chlapi v posteli. Číslo 4 dělá každý 1

Možná si o sobě myslíte, že jste v posteli přeborníkem, ale zřejmě i tak nevíte, po čem ženy v posteli touží. Ukazuje se, že mnoho chlapů není v sexu ani zdaleka takových dobrých, za jakých se považují. Většinou dělají jednu z následujících chyb, kterým se dá snadno vyhnout.

1. Ticho
Většina mužů je během sexu potichu, a to za jakýchkoliv okolností. Ženy však chtějí vědět, jestli se vám ty pohyby líbí, a měli byste jim to dát najevo. Nemusíte přehánět, nejste přece v pornu, ale občasný povzdech vůbec není na škodu.

2. Zanedbávání předehry
Chlapi často předehru odfláknou jen proto, aby se co nejdříve dostali k hlavnímu bodu programu . Pro ženy jsou však všechny části sexu stejně důležité, takže si na předehře dejte záležet.

1f3f79cd5787b83f8d8b

3. Zapomeňte na orgasmus
Pokud se příliš soustředíte na to, abyste ženu přivedli k vyvrcholení, je téměř jisté, že se vám to nepodaří. Zkuste si sex užívat a nemyslet jen na orgasmus . Právě to je totiž způsob, jak ze soulože uděláte zážitek, na který partnerka jen tak nezapomene.

4. S prsty opatrně
Přestože uspokojování partnerky prsty se považuje za běžnou součást předehry, mnoho mužů nedělá rozdíl mezi funkcí prstů a penisu . Přitom právě s prsty byste měli zacházet pomalu a opatrně, abyste zjistili, co vaši partnerku nejvíce vzrušuje. Berte to tak, že prsty jsou průzkumníky, které zjišťují informace pro nástroj většího kalibru.