OZZY OSBOURNE A JEHO NEJZNÁMĚJŠÍ VÝROKY

OZZY OSBOURNE A JEHO NEJZNÁMĚJŠÍ VÝROKY 1

Kontroverzní zpěvák Ozzy Osbourne je skutečnou legendou hudební sféry. Bouřlivák, známý hojnou drogovou a alkoholovou minulostí nikdy neměl k skandálům daleko a nelze se divit, že si vysloužil přívlastek kontroverzní. Osbourne je však znám i velmi specifickým smyslem pro humor. Představujeme vám nejlepší a nejznámější výroky této rozporuplné postavy heavy metalu!

Ze všech věcí, které jsem kdy ztratil, mi nejvíc chybí rozum.

Být střízlivý v autobuse je … no, úplně jiné, než sedět tam opilý.

Celé to „haló“ kolem heavy metalu a hard rocku, nesouhlasím s tím. Všechno je to hudba. Heavy metal ze sedmdesátých let zní úplně jinak než ten z let osmdesátých, který je odlišný od toho z devadesátých. Kdo má právo hodnotit, co je a co není konkrétní typ hudby?

Někdo se mě ráno zeptal – „čemuž vděčí za svou dlouhověkost?“ Netuším. Život jsem si nemohl naplánovat lépe. Pokud vezmeme v úvahu všechny faktory, už bych měl být mrtvý. Drogy, alkohol, životní styl, kterému jsem holdoval 30 let!

Když si mladý, si blbý, děláš hlouposti.

Rocková hudba nechce být perfektní.

Nesoudíme knihu podle obalu. Říkám to proto, že ani já netuším, kdo vlastně Ozzy Osbourne je. Každé ráno se probudím jako nová osoba.

Abys byl lhářem, musíš mít perfektní paměť. Já ji nemám.

Říkají, že armáda vlastní tzv. „Tajnou inteligenci.“ Takové množství inteligence musí být opravdu utajené, protože jsem nikdy neviděl inteligentní osobu z armády, stejně jako jsem neviděl smysl v hloupých válkách.

Jsem velmi jednoduchý člověk. Dnes potřebujeme k zapnutí a vypnutí televize počítač. Noční můra pokračuje.

Věděl jsem, že nastal čas opustit sféru reality show v momentě, když se mě někdo zeptal, jestli zpívám tak dobře, jak hraji.

Jde mi o zájem o druhých, o lidi, o zábavu. Jsem rodinně založený muž, manžel. Během let jsem reprezentoval mnoho jiných věcí, o kterých raději nechceme mluvit.

Všechno je to součást mé cesty. Udělal jsem mnoho hloupých věcí, ale učíš se z vlastních chyb.

Kariéru ukončím když umřu, pohřbí mě a nějaký idiot bude nad mou truhlou zpívat hloupé, gospelové věci.

Představoval jsem si, že si Paul McCartney vzal za manželku mou sestru.

Los Angeles není dobrým místem na stárnutí.