Piaget Polo S Chronograph s novém kabátě

Piaget Polo S Chronograph s novém kabátě 1

V červenci se konal v New Yorku večírek značky Piaget. Byli na něm uvedené nové modely sportovních hodinek Polo. Řeknete si, ale že takových večírku v hodinářském průmysle je. Ale tento byl jiný.

Model Polo se vyráběl od roku 1979. Dlouhou dobu zůstávaly stejné, nebylo na nich nic nového. Až nyní je to jinak. Jsou zhotovené z dostupných materiálů na rozdíl od starších modelů. Ty byli ze zlata a z titanu. Teď se jedná o dostupnou, ušlechtilou ocel.

Model Piaget Polo S byl vydaný ve dvou verzích. První je trojručičková s datumem a duhá s chronografem. Jedná se o verze s automatem o průměru 42 mm, se zaobleným okružím. Jsou sportovně laděné, elegantní a luxusní. Na povrchu se střídají leštěné a broušené povrchy.

hodinky

Piaget Polo S jsou 9,4 mm hluboké. Ve verzi s chronografem mají 11,2 mm. U tří-ručičkových modelů budou k dispozici tři barevné provedení ciferníků. Stříbrné, modré a antracitové. S chronografem budou jen stříbrné a modré.

V číselníku jsou ukryté pruhy jakožto symbolika původu hodinek a to Švýcarsko a Ženeva. Vnitřní okruží je bez rýhování s vytlačenou sekundovou stupnicí. Ručičky jsou typu „lancette“, centrální a jsou vyplněné luminofórem. Hodinky mají ocelový náramek poskládaný z leštěných H-článků a broušených segmentů. Uvnitř hodinek je in-house kalibr 1110P a 1160P. Jsou samo natahovací s rezervou 50 hodin.

Cena modelů Piaget Polo S a Piaget Polo Chronograph byla stanovena na 230 000 Kč a model s chronografem vyjde na 300 000 Kč.