Pitbul váží neuvěřitelných 78 kilo

Pitbul váží neuvěřitelných 78 kilo 1

Pitbul, kterého mnozí lidé považují za vůbec nejnebezpečnějšího psa (ačkoli jeho chování je z drtivé většiny ovlivněno výchovou), běžně dosahuje hmotnosti kolem 30 kilogramů. Tento je však opravdovým obrem: má neuvěřitelných 78 kilo.

Obr mezi pitbuly se narodil v americkém státě New Hampshire. Marlon Grennan, který chovnou stanici vlastní, tvrdí, že psi krmí tak, aby byly co největší. Nepoužívá při tom žádné podpůrné či umělé látky a obrovská zvířata jsou výsledkem dlouholeté práce a pářením co možná největších pitbulů.

 
maxresdefault

Tento pes je však světovým unikátem. Grennan mu dal jméno „The Hulk“ podle stejnojmenné komiksové postavy, která je známá svou velikostí. Narodil se v září 2013 a navzdory své váze je mimořádně klidný. Jeho majitel si zatím není jistý, zda Hulka prodá, protože mu velmi přirostl k srdci.

http://pitbullloversworldwide.com/tell-me-these-dogs-arent-loved-ddklinefamily/

Grennan je celkově opatrný i při prodeji ostatních pitbulů ze své chovné stanice. Je si vědom toho, že takový pes potřebuje zkušeného majitele, který ho dokáže dobře vychovat. Proto se s každým potenciálním zájemcem o psa nejprve dohodne, že ho bude chodit každé tři měsíce kontrolovat. V dohledné době se chystá také otevřít útulek pro opuštěné a týrané pitbuly. Video s Hulkem si můžete prohlédnout pod článkem.