Alergie na moderní techniku? I takto vypadají nejdivnější diagnózy

Alergie na moderní techniku? I takto vypadají nejdivnější diagnózy 1

Na první pohled nevybočují z prvotních představ o konceptu člověka. Mají však vlastnosti, podle kterých bychom mohli zhodnotit, že přišli z jiné planety. Jak to již chodí, pro některé je „genialita“ prokletím, pro jiné rozkoší!

 
1837877

Muž bez tuku
Žije v Essexu má 59 let a žádný tuk. John Perry je muž, který vypadá na první pohled jakoby přežil koncentrační tábor i gulagy na vlastní kůži. Díky zvláštní poruše může do sebe tlačit co jen chce, ale v těle se mu neusadí ani gram tuku. Není to však ideální postava, jakoby se mnozí z nás mohli domnívat.

 
wp-uploads--2011--09--sarah4

Dvě stě orgasmů denně
Sarah Carmen je tak trochu jméno jako z porno filmu a tato 24-letá dívka se klidně udělá i 200krát denně. Má PSAS, v překladu syndrom permanentního sexuálního vzrušení. To způsobuje neustálé prokrvení jejích pohlavních orgánů, a tak Carmen stačí pár dotyků a už se chvěje blahem. Její průměr je 150 vyvrcholení denně, ale klidně to vytáhne i na 200, když si chce den pořádně užít.

 
2448487

Alergická na moderní technologie
Většina z nás si život bez mobilu, mikrovlnky a Wi-Fi neumí představit. Pro Debbie Birdová je život v elektronickém smogu noční můrou. Je na něj alergická a jen co u ní zazvoní mobil, už má vyrážky a to nemusí volat ani nepříjemný šéf. Je ukázkou, že neustále žijeme v zamořeném ovzduší, které nemusí v konečném důsledku ovlivňovat tělo pozitivně. Akorát Debbie to deklaruje trochu markantněji.

 
iloveuselessknowledge_2014-08-06_22-23-14

Alergie na vodu
Pít ji naštěstí může, ale kůže si s vodou Ashleigh Morris absolutně nerozumí. Nemůže plavat, ani se dlouho koupat, sprcha jí způsobuje utrpení. Na hygienu musí používat speciální přípravky a sex ve vodě je pro ni stejně vzdálený jako ten ve vesmíru. Nikdo neví proč, ale od čtrnácti začala být alergická na vodu.

 
OFF1ab604_brain

Žena robot
Nikdy nezapomíná. Má 40 a pamatuje si všechno. Její mozek je ukázkou, že nevědět se něco naučit a rychle zapomínat, je jen naše lenost. Pokud jí řeknete jakýkoliv datum, řekne vám vše do detailů, co se dělo. Diagnóza pod jménem Hyperthymesia nemá jen světlé stránky, protože vše si pamatovat je. jakoby jste nikdy nevysypali koš v počítači. Přetížení je slabé slovo.