Plavby lodí po Seině

Plavby lodí po Seině 1

Jak byste chtěli prozkoumat romantickou Paříž bez unavených nohou? Představujeme vám plavby lodí po Seině s Bateaux Mouches – nejjednodušší a nejpohodlnější způsob, jak se toulkat po Paříži a obdivovat její krásu. Využijte této jedinečné příležitosti a objevte Paříž z jiné perspektivy!

Během 70 minutové plavby se setkáte s některými z nejznámějších památek Paříže přímo z pohodlí vaší lodi. Můžete se těšit na pohled na okouzlující Eiffelovu věž, obdivovat umělecké mistrovské dílo v Muzeu Louvre, zapomenout na čas u Katedrály Notre-Dame a mnoho dalšího. Dokonce budete mít k dispozici audio komentář ve 8 jazycích včetně češtiny, takže se dozvíte zajímavé informace a fakta o všem, co uvidíte.

Představte si, že sedíte na palubě lodi, míjíte historické budovy a mosty, vše zatímco slunce pomalu zapadá a ozařuje město zlatým světlem. To je zážitek, na který nikdy nezapomenete. A co víc? Tuto jedinečnou plavbu můžete zažít již za několik minut po zakoupení vstupenky, díky okamžitému doručení na váš mobil.

Nenechte si ujít tuto příležitost a rezervujte si vstupenky na plavbu lodí po Seině s Bateaux Mouches hned teď. Užijte si Paříž z jiné perspektivy a zamilujte se do ní znovu. Plavba po Seině je zážitek, který byste si měli dopřát. Tak na co ještě čekáte? Zarezervujte si své vstupenky ještě dnes a začněte plánovat svůj nezapomenutelný zážitek v srdci Paříže.

Paříž je město světového významu, které každoročně přitahuje v průměru neuvěřitelných 33 milionů turistů z celého světa. Je zcela pochopitelné, že tato fascinující metropole má svůj zvláštní kouzlo, které si návštěvníci rychle zamilují. Není nutné zdůrazňovat, že jedinečnou příležitostí prohlédnout si Paříž v celé její kráse, je užít si jí z pohledu vody. Proto vřele doporučujeme, aby jste si s dostatečným předstihem zarezervovali lístky na jednu z mnoha plaveb po Seině.

Existují různé možnosti, jak si vybrat plavbu po Seině, která vám nejlépe vyhovuje. Chcete-li poznat historii a zajímavosti města, nechte se vést kapitánem lodi, který vám bude dělat průvodce během plavby po Seině. Tato možnost je opravdovou klasikou, protože z vody se vám naskytne naprosto nezapomenutelný a nerušený výhled na některé z nejznámějších pařížských památek, jako je Eiffelova věžkatedrála Notre Dame nebo Musée d’Orsay.

Další skvělou variantou je kombinace jízdenky na autobus a plavbu po Seině. Tato možnost je ideální pro ty, kteří chtějí využít svůj čas strávený v Paříži na maximum. Díky pohodlným zastávkám po celém městě si budete moci nastavit vlastní tempo a navštívit všechny zájmové místa, která vás zajímají.

Pokud jste milovníkem dobrého jídla, možná byste ocenili plavbu s gastronomickým zážitkem. Připojte se k plavbě na pozdní snídani, nebo si užijte gurmánskou obědovou plavbu. Pro romantické duše jsou k dispozici také speciální večerní plavby s večeří.

Pro rodiny s dětmi je k dispozici hodinová plavba po Seině, během které se děti zabaví různými drobnými úkoly, zatímco dospělí si mohou v klidu prohlížet památky. Velmi oblíbenou atrakcí je jízda obojživelným autobusem, který se během několika minut promění z automobilu na výletní loď po Seině. Tento zážitek si děti jistě zamilují.

To vše a mnohem více vám nabízí nádherný a kouzelný svět Paříže. Proto vám přejeme, abyste si svůj pobyt užili naplno a odnesli si odtud nezapomenutelné zážitky.