PODÍVEJTE SE NA MÍSTO, KDE TRÁVILY MEDOVÉ TÝDNY KATE MIDDLETON A PRINC WILLIAM. SOUKROMÁ VILA NA OSTROVĚ SEYCHELY

PODÍVEJTE SE NA MÍSTO, KDE TRÁVILY MEDOVÉ TÝDNY KATE MIDDLETON A PRINC WILLIAM. SOUKROMÁ VILA NA OSTROVĚ SEYCHELY 1

Znovu se vám hlásíme s naším pravidelným seriálem o nejkrásnějších nemovitostech. Tentokrát navštívíme kouzelné Seychely, okouzlující komplex malebných ostrůvků v Indickém oceánu. Pokud hledáte pravou exotiku, tento rajský kousek země by určitě neměl chybět ve vašem „dreamliste“.

Cena za noc v tomto resortu se pohybuje od 1.950 € až do 3.096 €. Samozřejmě na osobu

My si blíže řekneme o vilové komplexu na severním ostrově, kterou navštívil Princ Wiliam a jeho manželka Vévodkyně s Camridge, Kate Middleton. Cena za noc v tomto resortu se pohybuje od 1.950 € až do 3.096 €, ale na osobu, samozřejmě. Za své peníze dostane ty nejlepší služby jaké si jen umíte představit. Ostrov nabízí maximální soukromí, protože na tomto kousku ostrova se může ubytovat maximálně 20 hostů. Komplex je postaven v harmonii s domorodým prostředím a tak, aby v žádném případě nenarušoval flóru ani faunu, ale právě naopak.

V případě pokud by ostrov navštívil Bill Gates, k dispozici je obrovská knihovna, která obsahuje tisíce knih, Robinsona Crusoe nevyjímaje.

K službám je vám celá armáda služebnictva, která se vám postará o dokonalý odpočinek ve vašem privátním SPA centru, kde si můžete vychutnat všechny druhy masáží 24 hodin denně. Pokud vás blahodárné nicnedělání přestane bavit a obrovský 45 metrový bazén se vám bude měli, může využít horská kola, kajaky, výlet na nedaleký ostrov na kterém se nachází přírodní rezervace, nebo se můžete potápět a obdivovat krásy nádherných korálových útesů. V případě pokud by ostrov navštívil Bill Gates, k dispozici je obrovská knihovna obsahující tisíce knih, Robinsona Crusoe nevyjímaje. Toto je jen malý seznam možnosti z nekončící nabídky. Milovníci vína si přijdou na své ve vinné sklepě.

Pokud vám dojdou domácí zásoby řízků a karbanátků, na ostrově restauraci nehledejte. Nemusíte se bát, hladový nezůstanete. Šéfkuchař David Godin je tu jen pro vás. Nečekejte žádné menu, vše je to o vás. Jídelní lístek je sestaven na základě rozhovoru šéfkuchaře a hosty, tak aby byli maximálně spokojeni. To a ještě mnohem více nabízí tato nádherná vila.