Příprava na Halloween: Děsivé cesty, po kterých byste v noci kráčet nechtěli

Příprava na Halloween: Děsivé cesty, po kterých byste v noci kráčet nechtěli 1

Občas se na silnici stane něco temné, co navždy změní její charakter. A přesně takové děsivé pásy asfaltu, které jsou jako stvořené k halloweenské tématice, vám přinášíme v tomto článku. V noci a ještě k tomu o samotě byste po nich nechtěli jít ani za milion.

 

2255027 (1)

Clinton Road, New Jersey
Po této cestě dokonce ani úřady nedoporučují jezdit. Oficiálním důvodem je rozbitý asfaltový koberec, řidiči však vědí své. V její blízkosti se totiž sjíždějí satanisté a svá setkání zde pořádá i Ku Klux Klan.

 

2255025

A75 Kinmoth Straight, Skotsko

Svědectví o zjevování se duchů na této cestě jsou tak časté, že ji místní přezdívají příznačně „cesta duchů“. V roce 1957 zde jeden řidič těsně před svým autem spatřil dva lidi, kteří se drželi za ruce. Začal prudce brzdit, ale srážce se nevyhnul. Když však vystoupil z auta, nenašel po těchto lidech ani stopy.

 

2255037

Stocksbridge Bypass, Velká Británie
Na tomto místě podle očitých svědků je vidět starší mnich. Záhadný jev dokonce vyšetřovala i policie, žádné důkazy však nenašla. Mnich prý stává na okraji silnice, sleduje kolemjdoucí auta a vztahuje k nim ruce.

 

2255033

Cesta Tuen Mun, Hong Kong
Kvůli zvýšenému provozu museli tuto kdysi obyčejnou polní cestu předělat na plnohodnotnou asfaltovou komunikaci. Zlikvidovali přitom hřbitov, který se v její blízkosti nacházel. Duchové prý dodnes nenacházejí klid a způsobují množství dopravních nehod.

 

2255035

Dálnice M6, Velká Británie
Také nejdelší cesta ve Velké Británii má své duchy. Řidiči často hovoří o zvláštních úkazech, mezi které patří pochodující římské legie, mrtví stopaři a auta bez řidičů.

 

2255039

Dead Man’s Curve, Ohio
Pokud by se vedle této cestě neprocházely duchové mrtvých stopařů, byla by snem každého milovníka vůně benzínu. Řidiči však po ní procházejí s maximální opatrností a v noci se jí raději vyhýbají úplně.

 

2255031

Dálnice 666, Utah
Číslo 666 mnozí považují za nešťastné. Úřady dokonce oficiální název této dálnice změnily, aby nepřipomínal ďábla. Řidiči ale tvrdí, že to nepomohlo. Po cestě se nadále prohánějí duchové lidí, kteří na ní zahynuli.

 

2255029

A229, která vede ze Sussexu do Kentu
Nad touto cestou bdí žena oblečená v bílém. Mnoho řidičů ji vidělo kráčet před jejich auty nedbaje na nebezpečí srážky. Cesta není v nočních hodinách příliš frekventovaná, takže hromadné kolize způsobené prudkým brzděním ve snaze vyhnout se srážce s touto ženou se zde naštěstí nevyskytují.

 

2255027

Kelly Road, Pensylvánie
Tato cesta se klikatí hustým lesem, ve kterém řidiči vidí nevysvětlitelné úkazy. Za vinu je dávají rituálem satanistického kultu, který měl svůj úkryt právě v tomto lese. Tam, kde začínají stromy, se často objevují bezhlavé zvířata, která matně svítí.