Disneyland® Paris: Jednodenní vstupenka

Disneyland® Paris: Jednodenní vstupenka 1

Disneyland® v Paříži je místem, kde se sny stávají skutečností. Tento úchvatný zábavní park, který leží jen krátkou jízdu vlakem z centra Paříže, je jako vstup do jiného světa – světa, kde je vše možné a kde každý den je plný kouzla a zábavy. Provozní doba Disneylandu® v Paříži je od 9:30 do 21:00, takže je dostatek času na to, aby jste se ponořili do dobrodružství, která na vás čekají.

Při zakoupení vstupenky online se vyhnete dlouhému čekání ve frontě a ještě ušetříte. Cena vstupenky od 1931 Kč.

Vstupenky zakoupíte online zde :

 

Walt Disney Studios, druhý park náležící do komplexu Disneylandu® v Paříži, je otevřen od 9:30 do 19:00. Zde se můžete těšit na kulisy svých oblíbených filmů a seriálů, včetně Star Wars, Toy Story a mnoho dalšího.

Vstupenky na tato místa poskytuje společnost Tiqets International B.V., která se specializuje na poskytování vstupenek na různé turistické atrakce po celém světě.

 

 

Bezbariérový přístup je samozřejmostí a pro ty, kteří by potřebovali vozíček, je možné ho půjčit přímo na místě u vchodu

Přijímáme vstupenky v mobilu a po jejich zakoupení jsou okamžitě doručeny. To znamená, že okamžitě po nákupu můžete začít plánovat svou návštěvu pařížského Disneylandu®.

Zakoupením vstupenky do Disneylandu® v Paříži se vydáte na cestu, kterou nezapomenete. Těšit se můžete na klasické horské dráhy jako Hyperspace Mountain, točivou horskou dráhu Crush’s Coaster nebo horskou dráhu Indiana Jones a Chrám zkázy. Ale to je jen začátek, celkem vás čeká přes padesát atrakcí.

Pařížský Disneyland® je také domovem pro mnoho vašich oblíbených postav z Disney. Ať už jste fanouškem Mickey Mouse, Princezny Elsy z Ledového království nebo Simby z Krále Lva, určitě se setkáte se svými oblíbenými postavami.

Vstupenky je možné zakoupit na určité datum, takže můžete naplánovat svůj výlet tak, aby vyhovoval vašemu harmonogramu. Ať už plánujete návštěvu během školních prázdnin, o víkendu nebo během týdne, Disneyland® v Paříži je vždy připraven vás přivítat a nabídnout vám nezapomenutelný zážitek.

Vstupenku si můžete objednat přímo z pohodlí vašeho domova. Po nákupu vstupenky budete mít okamžitý přístup k všem atrakcím, které Disneyland® v Paříži nabízí. Ať už jste fanouškem dobrodružných jízd, chcete se setkat s vašimi oblíbenými Disney postavami, nebo se těšíte na dechberoucí ohňostroj nad hradem Spící krásky, Disneyland® v Paříži má pro každého něco.

Pro ty, kteří preferují klidnější zážitky, Disneyland® v Paříži nabízí mnoho možností. Můžete se projít po Maleficent’s Court, kde můžete obdivovat úchvatné květinové zahrady, nebo si můžete vychutnat klidnou plavbu na lodi Molly Brown po Rivers of the Far West.

Navíc, pokud si zakoupíte vstupenku do obou parků, budete moci navštívit i Walt Disney Studios®. Zde si můžete vychutnat atrakce inspirované vašimi oblíbenými filmy a televizními pořady, jako je Ratatouille, The Twilight Zone Tower of Terror™ nebo Toy Story Playland.

Na konci dne v Disneylandu® v Paříži se můžete těšit na ohromující ohňostroj nad hradem Spící krásky. Tento závěrečný pořad je jedním z nejlepších způsobů, jak zakončit svůj den plný dobrodružství a kouzla.

Ať už jste rodina s malými dětmi, párem hledajícím romantický útěk, nebo skupinou přátel hledajících vzrušení a zábavu, Disneyland® v Paříži je ideálním místem pro každého. Takže neváhejte a zažijte kouzlo pařížského Disneylandu®, který je jen kousek vlakem z Paříže.

Jak dlouho musím strávit v Disneylandu v Paříži?