Přírodní Oáza : Historické Arboretum de Versailles-Chevreloup

Přírodní Oáza : Historické Arboretum de Versailles-Chevreloup 1

Vstupenky na prohlídku Arboretum de Versailles-Chèvreloup nabízí jedinečnou příležitost k procházce v přírodní oáze plné druhů stromů a rostlin z celého světa. Toto historické arboretum, které se nachází v krásném městě Versailles, je otevřené pro návštěvníky od 10:00 do 17:00.

Za poskytování vstupenek odpovídá společnost Tiqets International B.V., která má svou registrovanou adresu na James Wattstraat 77-P, 1097 DL, v Amsterdamu v Nizozemsku. Pokud byste potřebovali kontaktovat pořadatele této akce, můžete se obrátit na centrum nápovědy Tiqets.

Vstupenky na  prohlídku Arboreta  zakoupíte online zde:

 

Upozorňujeme, že poslední vstup do arboreta je možný jednu hodinu před jeho zavírací dobou a vstupenky jsou doručeny okamžitě po nákupu. Arboretum de Versailles-Chèvreloup je bezbariérově přístupné, avšak cesta může být obtížnější v případě deště. Vstupenky jsou akceptovány v digitální podobě na mobilu.

Vstup do Arboretum de Versailles-Chèvreloup zahrnuje procházku po bulvárech lemovaných stromy, po loukách, lesích a dalších místech na ploše 200 hektarů. Obdivovat můžete působivou škálu druhů stromů pocházejících z celého světa.

Arboretum ve Versailles-Chèvreloup je již téměř 100 let útočištěm stromů a rostlin. Nachází se na pozemcích královského panství ve Versailles, tato svěží a vzdušná krajina čeká na prozkoumání. Versailles Arboretum je živé muzeum stromů, chráněné a udržované Národním muzeem d’Histoire Naturelle.

Vstup do arboreta je přes nákupní centrum Parly 2 a je otevřeno od pondělí do čtvrtka od 10:00 do 17:00, v pátek a sobotu od 10:00 do 17:00, v neděli je zavřeno.

Pokud byste si před svou návštěvou zrušili rezervaci do 23:59 dne před návštěvou, získáte plnou finanční náhradu. Prosíme, vězte, že tuto vstupenku nelze přesunout. Při placení vyberte možnost vratné vstupenky.