Proč muži milují velké zadky? Víme odpověď

Proč muži milují velké zadky? Víme odpověď 1

Když po ulici kráčí žena s dokonalým zadkem v upnutých leginách, jen málokterý chlap má vůli dostatečně silnou na to, aby se na něj nepodíval. Proč ale muže ženské pozadí tak přitahují? Inu, důvodů je několik.

Je to první věc, kterou si na ženě všimnou
Zadky se spolu s prsy perou o první příčku v žebříčku věcí, které si muži na ženách všímají nejdříve. Pozadí ale s mírným náskokem vyhrává. Jejich velikost a tvar muže fascinují odjakživa, protože pro ně symbolizují plodnost a náruživost.

Na zadek lze odložit pivo
Pokud při sledování filmu popíjíte pivo (nebo jakýkoliv jiný nápoj) a žena u vás leží na břiše, určitě jste už vyzkoušeli položit plechovku či láhev na její zadek. Je to prostě dokonalý podnos.

O zadek se lze otírat
Na diskotéce podvědomě nehledáte ženu s nejkrásnější tváří, ale naopak s nejlépe tvarovaným pozadím. O něj se totiž dá při tanci výborně otírat rozkrokem.

 
24b3fd1-25372-miss-bum-bum-03-658x900-fit

Muže přitahují křivky
Zakřivení a oblost zadku jsou pro muže mimořádně důležitými faktory. Žádný z nich nechce vidět pozadí ploché jako lať, právě naopak. Křivky skryté pod obtaženými šaty v chlapech probouzejí přímo zvířecí chutě.

Dá se stisknout
Ano, i prsa můžete mačkat, zadek se ale dá zmáčknout podstatně silněji, a přesto to ženu spíše vzruší než zabolí. Muži rádi předvádějí svou sílu a úplně nejraději to dělají právě při stisknutí ženského pozadí.

Symbolizuje zdraví a vitalitu
Pokud si mají muži vybrat ženu, se kterou chtějí mít děti, instinkty jim napovídají, aby hledali slečnu s větším pozadím. To totiž symbolizuje zdraví a vitalitu nejen dané ženy, ale i případného potomka.