Prohlídka do paláce Jacques Coeur

Prohlídka do paláce Jacques Coeur 1

Vřele vás zveme k objevování jednoho z nejkrásnějších příkladů gotické občanské architektury ve FranciiPalais Jacques Coeur, umístěného v malebném městě Bourges. Toto místo je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky historie, architektury nebo umění.

Tento palác je otevřený pro veřejnost v konkrétních hodinách během dne. Ráno je pro vás brány otevíráme v 09:30 a zavíráme v 12:15. Poté se odpoledne znovu otevíráme od 14:00 do 17:15. Těšíme se na vás kdykoliv během těchto hodin.

Celý tento zážitek je poskytován organizací Tiqets International B.V., která je registrovaná v Amsterdamu v Nizozemsku. Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo potřebovali pomoc, neváhejte se obrátit na jejich centrum nápovědy.

Zajímavostí je, že poslední vstup je dovolen až jednu hodinu před zavírací dobou. Také vám poskytujeme možnost mít vstupenky přímo ve vašem mobilu a navíc vám je doručíme okamžitě po zakoupení.

Vstupenky k prohlídce možno zakoupit zde:

 

V ceně vstupenky je zahrnutý vstup do samotného Palais Jacques Coeur. Co však není zahrnuto, je audio průvodce, který je k dispozici na místě za příplatek. Audio průvodce je k dispozici v angličtině, francouzštině, španělštině a němčině a poskytne vám detailní informace o historii a architektuře paláce.

Palais Jacques Coeur je pravděpodobně nejznámější a nejvýznamnější jako domov Jacquese Coeura, pravé ruky krále Karla VII. Tento muž byl nejen obchodníkem a dobrodruhem, ale také mistrem mincovny. Jeho bohatství bylo tak enormní, že si mohl dovolit stavit tento palác s nákladností, která je patrná dodnes. Navštívit tento palác znamená prozkoumat jeho extravagantní kamenné sochy, podlahové vytápění a prohlédnout si více místností, než bylo možné zaplnit.

Podívejte se na tuto kulturní památku a instituci města Bourges a přesvědčte se na vlastní oči, že se jedná o jeden z nejkrásnějších příkladů gotické občanské architektury ve Francii! Prohlédněte si velkolepou fasádu, nahlédněte do apartmánů a přijímacích místností a zažijte vážnou domácí závist!

V případě, že byste museli zrušit nebo přesunout svou návštěvu, je to možné do 23:59 v den předcházející návštěvě. Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám nezapomenutelný zážitek!