Prokletá 33. rovnoběžka

Prokletá 33. rovnoběžka 1

Každý člověk, který chodil do školy ví, že nejznámější rovnoběžkou na naší planetě je rovník, ale jen málokdo ví, že mezi nejzáhadnější rovnoběžky na Zemi patří 33. rovnoběžka. Jelikož se na této rovnoběžce stalo velké množství různých katastrof, a spojuje se s ní hodně zla, říká se jí také rovnoběžka smrti. Je to všechno jen náhoda nebo tudy skutečně prochází jakási linie negativní energie?

Ďáblovo číslo

Než se dostaneme k tajemné rovnoběžce 33, podívejme se, co je na čísle 33 tak tajemné a magické. Číslo 33 se považuje odnepaměti za mystické číslo. Objevuje se v náboženských textech, vyskytuje se v přírodě, ale velmi často ho používají i různé tajné společnosti. Číslo 33 má symbolizovat božskou moudrost a dokonalost, ale zároveň v sobě skrývá i temnou sílu pro okultní obřady, a proto je mnohdy chápáno jako ďáblovo číslo.

Podle numerologů patří číslo 33 mezi takzvaná mistrovská čísla, mezi kterými jsou i čísla 11 a 22. Číslo 33 je však z nich nejvyšší, a proto i symbolizuje nejvyšší úroveň duchovního vědomí, které může lidská bytost dosáhnout.

Možná i právě proto se můžeme s číslem 33 setkat v nejznámější tajné společnosti – mezi zednáři. Právě zednáři znají 33 stupňů zasvěcení, ze členů 33. stupně se skládá nejvyšší rada, která má maximálně 33 členů.

Další zajímavostí je, že například i zástava Organizace spojených národů je spojena s číslem 33. Na zástavě je totiž zeměkoule, která je rozdělena na 33 částí. Proč to je právě 33 částí? Je to jen další náhoda nebo záměr?

2270951

Tajemná 33. rovnoběžka

Když se podíváme na 33. rovnoběžku zjistíme, že se na ní nachází mnoho významných míst, starověkých ale i středověkých staveb od různých chrámů, svatyň, historických osídlení až po obrovské pyramidy, ale nejen to. Tato rovnoběžka smrti, jak se jí také říká, není nic dlužna svému názvu, protože právě podél celé své šířky se na ní stalo množství katastrof a tragédií.

Tak například přes japonské město Nagasaki, kde byla shozena druhá atomová bomba prochází 33. rovnoběžka. Stejnou rovnoběžku si vybrala americká vláda pro stavbu Národního laboratoře Los Alamos, které je známé svým jaderným výzkumem, ale i íránská vláda, která na této rovnoběžce postavila největší íránský nukleární komplex.

Za povšimnutí jistě stojí i fakt, že všemi státy USA, které vykonávají trest smrti prochází 33. rovnoběžka. John Fitzgerald Kennedy byl zavražděn v Dallasu, a také tímto americkým velkoměstem prochází 33. rovnoběžka.

Pokud se podíváme na současnost a takzvané Arabské jaro, jak se označují protesty ve většině arabských států, které začaly koncem roku 2010, všechna významná města těchto protestů se nacházejí na 33. rovnoběžce.

Je tu libyjské hlavní město Tripolis, irácké hlavní město Bagdád, ale i syrská metropole Damašek. Na této rovnoběžce se však nacházejí i nejhorší věznice světa, mezi které patří například irácká vězení v Abú Ghrajb, pákistánské vězení Rávalpindí, a libanonské ve městě Roumieh.

Zajímavostí je i to, že město Roswell v Novém Mexiku, kde měla údajně ztroskotat mimozemská loď, leží na 33. rovnoběžce, a netřeba zapomenout ani na Bermudský trojúhelník, kterým tato rovnoběžka smrti prochází. A takto bychom mohli pokračovat dále. Jak je vidět na 33. rovnoběžce se toho stalo víc než dost.

Je tedy sporné. Je to všechno jen náhoda, konspirace nebo je tato rovnoběžka opravdu prokletá případně něčím výjimečná? Vědí některé tajné společnosti jakými jsou ilumináti, kteří podle několika indicií řídí celé světové dění, o významu a vlivu této mystické 33. linie?