První luxusní jachta vytvořená speciálně pro ženy

První luxusní jachta vytvořená speciálně pro ženy 1

Pokud přemýšlíte, co darovat své polovičce k Mezinárodnímu dni žen, který je již za dveřmi (8. března), a máte pár milionů eur po ruce, zbystřete pozornost. Světoznámá designérka Lidia Bersani přišla s neuvěřitelným nápadem, konkrétně s návrhem 80 metrů dlouhé jachty speciálně jen pro ženy – La Belle Luxury Yacht.

První věc, na kterou se designérka zaměřila, spočívala v odstranění všech věcí, které využívají zejména muži. Na jachtě proto nenajdete kulečníkové stoly ani bar. Nechybí zde však bazén se špičkovými technologiemi, infrasauna, malé fitness ani jacuzzi.

Nic není ztraceno ani tehdy, když jachta již vyplula a někdo náhle potřebuje jít na pobřeží. Může využít služeb pozlacené helikoptéry připravené na střeše jachty.

Luxus byl základem filozofie při zařizování jachty. Nenajdete zde tedy žádný „obyčejný“ nábytek, jen prvotřídní, nejluxusnější kousky, které doplňuje zlatá výzdoba ve všech místnostech. Ještě i sklenice jsou vyrobeny z prvotřídního krystalu.

Zmínit bychom mohli například i hlavní ložnici, která spíše připomíná královskou ložnici. Je v ní obrovská postel s nebesy, pozlaceným interiérem a obrovská terasa.

V ostatních místnostech včetně zmiňované ložnice naleznete i prvky z onyxu. Potěší i krystalové „doplňky“ přímo z dílny společnosti Swarovski.

Pokud má ještě někdo pochybnosti, zda tato jachta je na 100 procent pro ženy, měl by se lépe poohlédnout okolo sebe. Všude uvidíte růže, ten nejlepší symbol lásky k ženě. Na kobercích, na zlatém zdobení kolem postelí, jedním slovem, všude.

Jachta je určená k odpočinku. Není tak překvapením, že na cestu k helikoptéře do třetího patra můžete využít výtah. Nejvíce věcí ze zlata je vidět ve společných prostorách. Vypadá to tak, jakoby tudy prošel král Midas a všeho se zde dotkl. Stoly, židle, zdobení podlah a stěn, opět doplněné krystalickou výzdobou.

I když je jachta obrovská, kapacitně pojme jen dvanáct osob, pro jejichž nabízí šest kajut. Každá z nich má stejné vybavení i dekoraci.

Ještě stále přemýšlíte, zda tolik investovat do své polovičky? Sama návrhářka doufá, že se jachta dostane do rukou šťastné, milující a velmi zámožné ženě. Třeba podnikatelce nebo filmové hvězdě. Stále je na prodej, a tak by mohla potěšit i ženu vašeho srdce.