Rodinná dovolená v Dubaji: Atrakce pro děti zcela zdarma

Plánování dovolené v Dubaji s dětmi může být vzrušující záležitostí, která nabízí nesčetné možnosti. Město je jako velký dětský hřiště, které je naplněné akcí a dobrodružstvím. Od zábavních parků plných adrenalinu a vzrušení přes neuvěřitelné rodinné resorty, které nabízejí pohodlí a luxus, až po tančící fontány, které předvádějí ohromující audiovizuální představení. Dubaj je místo, kde se snoubí tradice s moderními výdobytky. Nikde jinde nenajdete tak pestrý mix kultury, historie a inovace. Můžete se procházet po starých trzích, kde si můžete koupit tradiční arabské oblečení, šperky a koření, nebo navštívit jedno z mnoha moderních nákupních center, kde najdete vše od luxusních značek až po levnější zboží.

Večer může vaše rodina obdivovat dechberoucí panoramata města z některé z mnoha vyhlídek, které Dubaj nabízí. Připravte se na úchvatné výhledy, které se rozprostírají od nekonečných pouští až po tyrkysové vody Perského zálivu. Dubaj se pyšní také některými z nejlepších hotelů na světě, které nabízejí prvotřídní služby a zařízení. Tohoto léta můžete vybrat z široké škály hotelů, které nabízejí zcela zdarma ubytování pro děti. Takže, ať už hledáte luxusní rezort nebo cenově dostupnější možnosti, v Dubaji najdete hotel, který vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu.

Samozřejmě, Dubaj je také město plné aktivit pro děti. Ať už toužíte po dobrodružství na pobřeží, kde si můžete užít slunce, moře a písek, nebo plánujete prozkoumat městské aktivity, jako jsou muzea, galerie a parky, Dubaj má co nabídnout. Ať už jsou vaše děti malé nebo starší, určitě se v Dubaji nenudí. Na závěr, Dubaj je skvělou volbou pro rodinnou dovolenou. Má tolik atrakcí a aktivit pro děti, že si jistě vyberete něco, co bude vyhovovat všem členům vaší rodiny. Tak proč nevyužít tohoto léta a dopřát své rodině nezapomenutelnou dovolenou v Dubaji.

 

1. Objev s dětmi nejvyšší budovu světa

Nejlepší výhled na Dubaj z ptačí perspektivy se ti naskytne z vyhlídky At the Top, Burj Khalifa, kam mají dvě děti do 12 let (od 8:00 do 14:00) v doprovodu dvou dospělých vstup zdarma. Tato ikonická atrakce se nachází ve 124. a 125. patře nejvyšší budovy světa a nabízí panoramatický výhled na město z výšky 456 metrů.

Rezervace vstupu si zarezervujte vždy dopředu, je zde většinou v den návštěvy vyprodané.

 

  1. Vstupenky na Burj Khalífa
  2. Vstupenky na Burj Khalífa: nahoře (124. a 125. patro)
  3. Vstupenky na Burj Khalífa: na vrcholu (124. a 125. patro) + kavárna
  4. Vstupenky na Burj Khalífa: nahoře (124. a 125. patro) a nahoře (148. patro)
  5. Vstupenky na Burj Khalífa: Na vrcholu (124. a 125. patro) + observatoř s výhledem na oblohu

 

2.  Zavítejte na dechberoucí vyhlídkovou terasu The View

Zavítejte na dechberoucí vyhlídkovou terasu The View, která je součástí hotelu The Palm, situovaném na ostrově Palm Jumeirah. Otevře se vám odtud úchvatný pohled na krásy Arabského moře a fascinující panorama Dubaje. Pokud se rozhodnete pro návštěvu s dětmi do 13 let, ty mají v doprovodu dospělých vstup zcela zdarma. Nezapomeňte svou návštěvu rezervovat zde.

Přeskočte frontu a rezervujte si vstupenky předem. Budete tak mít výhodnější cenu a nebudete stát v dlouhé frontě.

  1. Vstupenky na The View at the Palm – VIP Lounge zážitek
  2. Vstupenky na Výhled na Palm: The View & Depachika Treat

 

3.  To nejlepší z Dubaje

Dubaj je světem plným dobrodružství, kde se prolíná moderní architektura s tradičními beduínskými kulturami. Tento dokonale sestavený balíček zahrnuje vstup na nejvyšší budovu světa, Burdž Chalífa, a příležitost prožít vzrušení v dubajském pouštním safari. Nejenže si tak užijete nejlepší, co Dubaj nabízí, ale také se zbavíte stresu z organizace. Vyhoďte tedy starosti za hlavu a užijte si nepřekonatelné dubajské atrakce bez obav!

Vstupte do světa luxusu v Burdž Chalífa, nejvyšší budově planety.

Z jeho 124. a 125. patra se vám otevře dechberoucí výhled na celý Dubaj. Ten pohled, kde oko dohlédne, je opravdovým zážitkem, který si musíte zažít na vlastní kůži. Pokud chcete zážitek ještě umocnit, rezervujte si vstup na čas západu slunce.

Dubajské pouštní safari

Užijte si nezapomenutelné dopoledne v dubajské poušti. Pohodlně se usadíte do klimatizovaného vozu, který vás doveze do srdce pouště, kde se můžete projít po vrcholcích dun na sandboardu! Během výletu vás beduínská pohostinnost oblaží tradičními pochoutkami, jako je káva, datle a sladkosti, takže nebudou chybět ani chutě Orientu. Po skončení průzkumu pouště se můžete těšit na lehký oběd a projížďku na velbloudech.

A to není vše! Tento speciální balíček také zahrnuje 10% slevu na další atrakce ve městě, jako je dubajské akvárium a podmořská zoo, procházku podél dubajské fontány a návštěvu LEGOLAND Dubai. Tuto slevu můžete využít až pětkrát na osobu. Tak neváhejte a zažijte Dubaj v plné své kráse!

Přeskočte frontu a rezervujte si vstupenky předem. Budete tak mít výhodnější cenu a nebudete stát v dlouhé frontě.

Rezervace vstupenky na tyto 2 atrakce 

 

4. Observatoř Sky Views – Vychutnej si jízdu na prosklené skluzavce

Prožij poutavou procházku v nadzemí mezi budovami Sky Views Towers – tento jedinečný zážitek tě jistě uchvátí. Obdivuj úchvatný panorama Dubaje ze výšky přesahující 200 metrů s vstupenkou do observatoře Sky Views. Vychutnej si jízdu na prosklené skluzavce a dej se unést dechberoucím výhledem na městské panorama a okouzlující pobřeží.

Observatoř Sky Views, umístěná 200 metrů nad zemí, tě uchvátí svou 25 metrů dlouhou skleněnou terasou, která ti nabídne neopakovatelný pohled na impozantní mrakodrap Burdž Chalífa a celé město. Již při cestě nahoru si můžeš vychutnat okouzlující pohledy na Dubaj ve skleněném výtahu. A na závěr nezapomeň zastavit na osvěžující drink v restauraci Panorama.

Vstupenka do observatoře Sky Views zahrnuje jednu jízdu na venkovní skleněné skluzavce, která tě rychle přemístí z 53. do 52. patra. Máš dostatečně silnou odvahu se na ni vydat?

Přeskočte frontu a rezervujte si vstupenky předem. Budete tak mít výhodnější cenu a nebudete stát v dlouhé frontě.

Vstupenka na observatoř Sky Views

 

5. Navštivte muzeum budoucnosti

Nastartuj svou cestu plnou intenzivních zážitků, které promění tvůj pohled na svět skrze unikátní spojení vědy, technologie a spirituality.
Objev jeden z nejdůmyslnějších a nejvíce vizionářských projektů v historii – ikonickou stavbu, která stojí na rozhraní minulosti a budoucnosti.

Dej se inspirovat novým pohledem na budoucnost a všechny její neomezené možnosti skrze témata jako vesmír, lidskost a trvalou udržitelnost.
Budoucnost je právě tady a teď v Muzeu budoucnosti! Toto nové dubajské architektonické skvost ti nabízí transformační zkušenost pro každého, kdo překročí jeho prah.

Tato unikátní atrakce ti odhalí působivé exponáty, které tě pozvou do světa zítřka. Díky zážitkům vytvořeným světově uznávanými designéry produktů, médií a výstav se ocitneš na metafyzické cestě, která zapojí všechny tvé smysly.

Muzeum budoucnosti spájí vědu, technologii a spiritualitu a umožní ti nahlédnout do světa, na který bychom jinak museli čekat ještě půl století!

Přeskočte frontu a rezervujte si vstupenky předem. Budete tak mít výhodnější cenu a nebudete stát v dlouhé frontě.

Vstupenky do Muzea budoucnosti

 

6. Vodní park Aquaventure

Vydávej se na dobrodružnou plavbu divokou řekou na gigantickém nafukovacím kruhu, projížděj se po tobogánech a v klidnějších vodách si vychutnávej jen takové to lehké pádlování. Pro děti je připravena adrenalinová zábava na menších skluzavkách a v dětských bazénech v zábavném koutku Splashers. Uveleb se pohodlně a vychutnej si moment klidu na exkluzivní soukromé pláži, vyhrazené pouze pro návštěvníky vodního parku Aquaventure.

Ponoř se do světa Aquaventure v Dubaji a užij si 17 hektarů plných slunečných vodních zážitků a těch nejextrémnějších skluzavek na planetě. Pokud preferuješ spíše klidné chvilky, můžeš si odpočinout na nedotčené pláži s bílým pískem, popíjet chladivý nápoj a vychutnávat si osvěžující mořský vánek. To zní jako ráj, nemyslíš?

Přeskočte frontu a rezervujte si vstupenky předem. Budete tak mít výhodnější cenu a nebudete stát v dlouhé frontě.

Vstup na 1 den do aquaparku Aquaventure
Vstup na všechny skluzavky a atrakce
Vstup na soukromou pláž Aquaventure