ROLLING STONES VYDAJÍ LIMITOVANOU EDICI KNIHY, KTERÁ BUDE ZACHYCOVAT JEJICH MAGICKÉ OKAMŽIKY. KAŽDÁ ZA 5000 DOLARŮ

ROLLING STONES VYDAJÍ LIMITOVANOU EDICI KNIHY, KTERÁ BUDE ZACHYCOVAT JEJICH MAGICKÉ OKAMŽIKY. KAŽDÁ ZA 5000 DOLARŮ 1

Britskou legendární rockovou skupinu v čele s Mickem Jaggerem – Rolling Stones nemusím nikomu představovat. Za své více než 50 leté působení na rockové scéně stihla vydat 55 alb a prodat více než 200 milionů desek.

Aktuálně čtyřčlenná skupina divochů s vyplazeným jazykem ve spolupráci s knižním vydavatelstvím Taschen se rozhodla vydat limitovanou edici 500-stránkové knihy s názvem „Rolling Stones“.

Každému nadšenci této skupiny, kterému se do rukou dostane jedna z 1 150 vydaných knih se naskytne příležitost nahlédnout na stovku fotografií a ilustrací shromážděných z celého světa. Dokonce i ty, které ještě veřejnost dosud neviděla. Fotogaf světových fotografů jako David Bailey, Peter Beard, Cecil Beaton, Bob Bonis, Anton Corbijn, Mankowitz a Norman Parkinson.

Rovněž jejím obsahem budou tři eseje od slavných autorů Davida Daltona, Waldemara Januszcaka a Luca Sant. Podle slov frontmena  kapely Micka Jaggera bude kniha zachycuje „mnoho magických okamžiků“, zatímco kytarista a zpěvák Keith Richards nazval knihu „horskou dráhou“.

Všech 1 150 výtisků bude ozdobených pravými podpisy členy kapely. A na to, abyste se stal hrdým vlastníkem této knihy, být rockový fanda legendární kapely nebude stačit. Zatímco nepodepsané kopie menších rozměrů se budou prodávat už za 150 dolarů, speciální edice bude mít cenovku až 5 000 dolarů. Obě edice budou dostupné již v prosinci tohoto roku.