ŠACHOVNICE OD FERRARI VÁM UMOŽNÍ HRÁT KRÁLOVSKOU HRU VE VELKÉM STYLU

ŠACHOVNICE OD FERRARI VÁM UMOŽNÍ HRÁT KRÁLOVSKOU HRU VE VELKÉM STYLU 1

Dobře víme, že pod symbolem vzpírajícího černého koně se již nevyrábí jen auta značky Ferrari, ale také mnoho doplňků od toaletních vod, přes hodinky až po šachovnici.

A při tomto nástroji královské hry i zůstaneme. Šachovnice v barvách italské stáje se objevila na jejich internetovém e-shopu jen před krátkou dobou, ale stihla už maranellské nadšence rozdělit do dvou táborů. Na ty, kteří respektují výrobu různých suvenýrů s pocitem, že ke značce Ferrari mají o něco blíže a na ty, kteří to auto vlastní a s poselstvím značky jsou úzce spjat, čímž se jen bolestně ztotožnit s marketingovým omylem.

Vraťme se tedy k šachovnici. Už jak jste si mohli všimnout, na její výrobu byl použit převážně karbon, který je orámován červeno-černým dřevem chráněn vzácným lakem. Ručně aplikován vzpínajícího kůň na štítu zdobí vrchní stranu sady, kde se nachází i černobílá hrací plocha.

O garancí Hand Made In Italy můžeme hovořit i při šachových figurkách, které jsou součástí sady. 16 černých a 16 červených vyrobených z lakovaného dřeva. Nejjednodušší způsob jak ji můžete získat je, že si ji objednáte z on-line store. Pokud toužíte spojit příjemné s užitečným, navštivte obchod s dárkovými předměty v italském městě Maranello, který je zároveň nejkrásnějším obchodem na světě. Abych nezapomněl na to nejdůležitější, cena šachovnice je 1500 €.