ŠACHOVNICE OD FERRARI VÁM UMOŽNÍ HRÁT KRÁLOVSKOU HRU VE VELKÉM STYLU

Dobře víme, že pod symbolem vzpírajícího černého koně se již nevyrábí jen auta značky Ferrari, ale také mnoho doplňků od toaletních vod, přes hodinky až po šachovnici.

A při tomto nástroji královské hry i zůstaneme. Šachovnice v barvách italské stáje se objevila na jejich internetovém e-shopu jen před krátkou dobou, ale stihla už maranellské nadšence rozdělit do dvou táborů. Na ty, kteří respektují výrobu různých suvenýrů s pocitem, že ke značce Ferrari mají o něco blíže a na ty, kteří to auto vlastní a s poselstvím značky jsou úzce spjat, čímž se jen bolestně ztotožnit s marketingovým omylem.

Vraťme se tedy k šachovnici. Už jak jste si mohli všimnout, na její výrobu byl použit převážně karbon, který je orámován červeno-černým dřevem chráněn vzácným lakem. Ručně aplikován vzpínajícího kůň na štítu zdobí vrchní stranu sady, kde se nachází i černobílá hrací plocha.

O garancí Hand Made In Italy můžeme hovořit i při šachových figurkách, které jsou součástí sady. 16 černých a 16 červených vyrobených z lakovaného dřeva. Nejjednodušší způsob jak ji můžete získat je, že si ji objednáte z on-line store. Pokud toužíte spojit příjemné s užitečným, navštivte obchod s dárkovými předměty v italském městě Maranello, který je zároveň nejkrásnějším obchodem na světě. Abych nezapomněl na to nejdůležitější, cena šachovnice je 1500 €.