Shaddai: všemocná mega jachta

Shaddai: všemocná mega jachta 1

Milujete luxusní plavbu, vůni moře a vítr ve vlasech? Podívejte se na monumentální jachtu, která dokáže naplnit touhy i té nejnáročnější klientely. Přepychová 150 metrová mega jachta, navržena italským designérem Gabrielem Teruzzim, umožňuje vidinu světa z vyšší perspektivy a dodává pocit extrémní síly vládce moře.

Samotný název jachty Shaddai (všemohoucí) odráží pocit, který chtěl nabudit designér u vlastníka této luxusní mořské perly. Přepychové ubytování v nejvýše položeném bodě jachty dodává plavbě zcela nový rozměr.

Dokonalou atmosféru navozuje nekonečný bazén, vytvářející efekt neomezeného přechodu mezi bouřlivým mořem a klidným nebem.

Gabriele Teruzzi chtěl touto ultra luxusní jachtou docílit, aby se majitel i osazenstvo lodi cítili doslova jako v sedmém nebi. Všechny materiály a textury byly pečlivě navrženy designérům, inspirovaným nejvýznamnějšími italskými módními domy.

Nedílnou a velmi podstatnou částí Shaddai je plážový klub situován v hlavní části. Luxusní status a nezapomenutelnou atmosféru dotváří další nekonečný bazén tvořící i strop tohoto unikátního plážového baru a gigantické akvárium, vytvářející dokonalou symbiózu mezi mořem, jachtou a nebem.

Tato unikátní loď nabízí luxusní suitu s terasou v rozměru 150 metrů čtverečních, v excelentní výšce 38 metrů a rozlehlý plážový (palubní) bar rozprostírající se na ploše 300 metrů čtverečních s komfortním posezením. Netradiční tvar a množství vymožeností, dělají z jachty hotové umělecké dílo, zaručující dokonalý relax a zábavu pro extrémně bohatých lidí. Shaddai je ideální volbou pro miliardářů, kteří chtějí mít cokoliv, co jim přijde na mysl.