Slabší pohlaví? Tato dáma vás přesvědčí o opaku

Slabší pohlaví? Tato dáma vás přesvědčí o opaku 1

Natalia Truchinova pochází z Ruska, má 23 let av atletice už toho dosáhla více než většina atletů za celou kariéru. Věnuje se silovém trojboji a na kontě má několik světových rekordů: v tlaku na lavičce av mrtvém tahu. Pyšní se také tituly několikanásobné mistryně světa.

Vášeň pro silový trojboj v sobě Natalia objevila ve čtrnácti. Odjakživa ji však fascinovala síla a bojové sporty a byla mimořádně aktivním dítětem. Když začala chodit do posilovny, vážila jen 40 kilo a snažila se nabrat váhu. Dnes je z ní jedna z najsvalnatejších žen světa, která zahanbí nejednoho muže.

Přestože měří jen 168 centimetrů, váží 92 kilo a na těle má minimum tuku. Její bicepsy mají obvod 42 centimetrů a nohy dokonce 72 centimetrů. Ještě impozantnější jsou ale rekordy, které drží. V mrtvém tahu zvedne 240 kilogramů a na lavičce jí nedělá problém zdvihnout 170-kilovou činku.

 
2453983

Minulý rok se stala mistryní světa v zvedání závaží jednou rukou av tlaku na lavičce. Je i evropskou šampionkou v tlaku na lavičce a mrtvém tahu. Navzdory svým úspěchům má ale množství nepřející, a to zejména na internetu. Ve skutečném životě se prý s žádným hejterom nesetkala, čemuž se vůbec nedivíme.

Vždy, když se na web dostanou její nové fotky, se veřejnost rozdělí na dva tábory. Jedna část ji podporuje a nešetří gratulacemi, druzí ji odsuzují za užívání anabolických steroidů, k čemuž se sama Natalia otevřeně přiznává. Před soutěžemi užívá 150 až 200 miligramů Primobolanu nebo Proprionátu (anabolické steroidy) a během tréninkových dní zase 20 miligramů oxandrolone (rovněž anabolické steroidy ).

Přiznává také, že uvažovala o užívání růstového hormonu, inzulínu a peptidů, nakonec se ale rozhodla, že je užívat nebude. Natalia tvrdí, že je ve výborné kondici i bez podpůrných prostředků, právě ty však prý dávají sportovcům v její oblasti výhodu. Naštěstí se při sportech, na které je zaměřena, nedělají drogové testy, takže může anabolické steroidy užívat bez obav o disciplinární postih.