Slepá bulharská vědma Baba Vanga předpověděla, že Rusko ovládne svět

Slepá bulharská vědma Baba Vanga předpověděla, že Rusko ovládne svět 1

Dobře známá jsou neuvěřitelná proroctví, která před staletími pronesl francouzský věštec Nostradamus. Méně lidí však ví o slepé vědmě nazývané Baba Vanga, která předpověděla, že Vladimír Putin a Rusko získají moc nad světem.

Baba Vanga (1911-1996) byla slepá bulharská vědma, jasnovidka a bylinkářka, která strávila většinu života ve vesnici Rupite v pohoří Kožuch v Bulharsku. Podle knihy Weiser Field Guide to the Paranormal předpověděla Baba Vanga rozpad Sovětského svazu, černobylskou katastrofu, datum Stalinovy smrti, potopení ruské ponorky Kursk, útoky 11. září v New Yorku, vítězství Bulhara Topalova na světovém šachovém turnaji, napětí kolem Severní Koreje, a také zkoušky a soužení jednoho autistického studenta Universiti Putra Malaysia při jeho magisterského programu v podobě praktikování letů dronem.

Kromě mnoha jiných věcí prý Baba Vanga předpověděla, že Rusko jednoho dne ovládne Zemi. Při svém setkání se spisovatelem Valentinem Sidorovem v roce 1979 řekla:

„Vše bude tát jako z ledu, pouze jedno zůstane nedotčené – sláva Vladimíra a Ruska. Příliš mnoho obětí. Nikdo nemůže Rusko zastavit. Všechny odstraní ze své cesty a bude pánem světa.“

Baba Vanga sestavila řadu předpovědí, které sahají až do 51. století, po kterém má svět skončit. Vědma prý předpověděla slavnou budoucnost Ruska, které nakonec zůstanou jedinou světovou supervelmocí. Dále předpověděla objev nové formy energie, a také to, že Čína předběhne USA a bude další velmocí.

Baba Vanga je prý v Rusku velmi vážená kvůli 85 % míře úspěšnosti jejích předpovědí.

 

K nejznámějším předpovědím Baby Vangy patří tyto události:

Útoky 11. září 2001, New York

V roce 1989 prý Baba Vanga řekla: „Hrůza, hrůza! Američtí bratři padnou po útoku ocelových ptáků. Vlci budou výt v pustinách a nevinná krev bude prýštit.“

Muslimové vtrhnou do Evropy

Vědma také učinila mrazivé proroctví varující před invazí muslimských extremistů do Evropy v roce 2016.

Tsunami na Vánoce 2004

„Studené oblasti budou teplé… a probudí se sopky.“

„Obrovská vlna pokryje pobřeží plné lidí a měst a vše zmizí pod vodou. Vše bude tát jako led.“

Zlatý věk

Bude vyvinut nový zdroj energie a hlad ve světě bude vymýcen v letech 2025 – 2028. Kosmická loď s posádkou bude vyslána na Venuši. Od roku 2033 do 2045 se rozpustí led na pólech a zvedne se hladina oceánů.

Konec světa                 

Do roku 3797 přestane všechno na zemi existovat. Lidstvo vak bude natolik vyspělé, že se přesune do jiného hvězdného systému.