Sofistikovaná a nadčasová Montblanc Meisterstück Soft Grain Collection

Sofistikovaná a nadčasová Montblanc Meisterstück Soft Grain Collection 1

Společnost Montblanc vznikla v roce 1906. Zpočátku vyráběla jen plnicí pera. Časem se však rozrostla a dnes nevyrábí pouze psací potřeby, ale i hodinky, šperky a kožené doplňky.

Dnes se zaměříme na kožené kousky od této značky. Dvě slova, která ji nejvíce vystihují, jsou sofistikovanost a nadčasovost. Po doplňcích z této kolekce může opravdu sáhnout kdokoliv, spokojeni budou dokonce i ti nejnáročnější zákazníci, protože produkty této značky se vyrábějí z té nejjemnější telecí kůže ve Florencii.

Tyto kožené tašky jsou navrženy tak, aby svým majitelům usnadnily a zpříjemnily život. Každá z nich má promyšlený design, který může jejich styl jen vylepšit. Pro všechny doplňky z této kolekce je charakteristické praktické prostorové řešení, propracované popruhy na komfortnější nošení, vyvážení formy a funkce a v neposlední řadě čisté linie a elegance.

Jedním z nových kousků v této kolekci je i taška na kolo Soft Grain Pannier Case, díky které budete styloví i při jízdě na kole. Společnost Montblanc se ji rozhodla uvést do prodeje, protože jízda na kole je v poslední době ve světových metropolích stále populárnějším způsobem dopravy, trávení volného času či posilování. Taška Bicycle Pannier Case je inovativní, může posloužit nejen jako taška na kolo, ale i jako taška na dokumenty či batoh.