Spojení Lamborghini a Wellness technologií Bodyfriend přináší luxusní masážní křesla

Spojení Lamborghini a Wellness technologií Bodyfriend přináší luxusní masážní křesla 1

Svět luxusu v posledních letech vytváří množství netradičních kolaborací. Další z nich je spolupráce výrobce luxusní automobilky Lamborghini a Bodyfriend – nejziskovější společnosti v oblasti zdraví a wellness technologií na světě. Výsledkem jsou futuristická masážní křesla, ve kterých by si rád odpočinul snad každý milionář.

Kolaborující společnosti věří, že svou spoluprací přinesou na trh výkonné masážní křesla s netradičním estetickým designem. Bodyfriend se snažil napodobit typický vzhled automobilů Lamborghini. První výsledky této kolaborace budou dostupné na jaře 2018, kdy společnosti představí první luxusní křeslo inspirované Lamborghini.

Nulová gravitace i monitorování organismu.

Ve spolupráci vidí potenciál zejména korejská firma Bodyfriend, jejíž tento projekt poskytuje možnost rozšířit své produkty na severoamerický a asijský trh. Prostřednictvím spolupráce s italskou automobilkou se společnost snaží změnit pohled lidí na masážní křesla. Také přináší vždy nové inovace – její produkty jsou konzultovány s lékaři a zaměřují se na masáže tlakových bodů, podobně jako akupunktura.

To vše Bodyfriend implementuje i do produktů inspirovaných sporťáky Lamborghini. Nové křesla vám vyhledává celé tělo, změří váhu a budou monitorovat i hladinu stresu. Masážní křeslo si můžete personalizovat na základě vlastních preferencí – obsahuje totiž 25 různých masážních programů. Křesla budou také umožňovat pozici nulové gravitace, která je ideální na dobrý spánek, protože odlehčuje páteř i napětí organismu.

Bodyfriend otevřela prodejny v Los Angeles i Kalifornii a v následujících třech letech plánuje otevřít dalších 140 obchodů napříč Spojenými státy. Společnost již získala řadu ocenění za design svých technologických výrobků. Evropu bohužel zatím značka obchází.

Kdo ví, možná se jednoho dne dočkáme i sporťáků Lamborghini, které budou mít zabudované speciální masážní křesla. Díky tomu budou dopravní zácpy určitě snesitelnější!