Strhující úprava elitního Range Roveru Sport San Marino od ONYX Concept

Strhující úprava elitního Range Roveru Sport San Marino od ONYX Concept 1

Společnost ONYX CONCEPT představila nový upgrade exteriéru a interiéru majestátního Range Roveru Sport San Marino, kterému nabízí odvážnější a agresivnější design.

ONYX CONCEPT si nejen, že pohrál z vnějším designem, který nabízí nárazníky, lišty, difuzory atd. vyrobené z karbonu, ale také se rozhodl prodloužit rozvor o celých 25 mm! Úbytek hmotnosti zapříčinily nové díly agregátu, které byly nahrazeny lehčími slitinami. Tyto úpravy by však nestačily, kdyby zde nebyl jeden maličký detail spojený s motorem.

“Ten, dámy a pánové si polepšil oproti klasické verzi se stejným 5.0l přeplňovaným motorem V8 o celých 115 koňských sil. I laik uzná, že nárůst výkonu je gigantický.”

Jemnou změnou prošel interiér, ten sám o sobě luxusní byl nahrazen novým, ještě luxusnějším no respektujícím tovární provedení RR. Nejkvalitnější NAPPA kůže jakou si umíte představit, bude hýčkat vaše smysly okamžitě po tom, co nastoupíte. Žádná sobě delší cesta už pro vás nebude znamenat problém.

Cílem tunerské společnosti bylo navrhnout automobil s jemně změněným designem, nikoliv však charakterem. Stále se jedná o SUV, které svým pohonem 4 × 4 dokáže zprostředkovat svému majiteli ty nejdobrodružnější představy. Větší rozvor, snížení hmotnosti má poskytnout o 12% lepší stabilitu v zatáčkách oproti základní verzi.