SUKHI WAHIWALA: ŘEČNÍK A MULTIMILIONÁŘ VYSTOUPÍ V KOŠICÍCH!

SUKHI WAHIWALA: ŘEČNÍK A MULTIMILIONÁŘ VYSTOUPÍ V KOŠICÍCH! 1

Už o několik dní se v Košicích uskuteční největší motivační festival na východním Slovensku, který po loňském ročníku ponese opět název Na 100%. Na akci bude přítomno hned několik předních slovenská a slovenských „spíkrů“, avšak organizátorům se podařilo do metropole východu přinést i o něco větší rybu. Návštěvníci se tak mohou těšit i na britského multimilionáře, Sukhiho Wahiwalu!

Sukhov Wahiwala, mimořádně úspěšný podnikatel a motivační řečník, se v rámci akce Inspired Business Club ukázal před několika dny iv Bratislavě, kde odpovídal na naše otázky. Pohodlně se tedy usaďte a přečtěte si rozhovor s úspěšným podnikatelem, který vám ozřejmí důvody, proč byste na akci Na 100% chybět neměly.

Mohli byste se v krátkosti našim čtenářům představit?

Mé jméno je Sukhov Wahiwala. Pocházím z Velké Británie a mnozí mě považují za úspěšného podnikatele. Už o několik dní mě budete moci blíže poznat na akci Na 100% v Košicích, kde vystoupím jako jeden z hlavních řečníků.

Akce v Košicích pro vás nebude první na Slovensku. Co jste si na naší zemi stihli všimnout?

To, co mě tu nejvíce překvapuje, je fakt, že Slováci jsou tak velmi otevření – a zároveň tak velmi omezení. Jsou takoví otevření spiritualitě a pochopení a takoví omezení v tom uvědomělém myšlení. Častokrát si říkají, že nemohou mít peníze. Peníze jsou přece špatné a boháči mohou být jen zloději a podvodníci. Ano, existují i ​​dobří lidé, avšak ti musí být zákonitě chudí. Je součástí mého poslání ve vaší zemi, abych smýšlení takových lidí změnil. Abych vám vrátil lidskost a etiketu. Pomalu se mi to daří. Pomalu …

Proč by lidé měli přijít na akci Na 100%?

Akci Na 100% bude výjimečné. Pro mě osobně je vystoupit na takovém festivalu ctí a proto jsem se rozhodl, že během své přednášky se s posluchači do detailů podělím o tajemství, pomocí kterého můžete bez problémů vyvážit svůj podnikatelský a spirituální život. Chci mluvit o tom, jak se můžete dostat do rovnováhy s sebou samým. Prozradím vám strategie, jak jsem to dokázal ve vlastním životě já, abyste i vy mohli zodpovědně  a upřímně vytvořit bohatství, které si zasloužíte.

Proč právě Košice?

Je to jednoduché. Z Košic pocházejí moji velmi dobří přátelé a protože si toto město vychvalují, rád se do něj zajdu podívat. První důležitou osobou z Košic v mém životě je Roman Lipták, můj manažer a tou druhou Jaroslav Ragas, se kterým momentálně začínáme podnikat. Jarov přítelkyně Petra tento festival organizuje a když mě požádala o to, abych na něm vystoupil, neváhal jsem ani vteřinu. Bude to pro mě čest a už teď se na všech těším!

Se Sukhov se budeme mluvit i v Košicích!

Společně se Sukhov Wahiwalom se na motivačním festivalu Na 100% objevíme i my. Těšit se proto můžete na podrobnou reportáž doplněnou o několik rozhovorů, mezi nimiž nebude chybět ani interview s panem Wahiwalom. Pokud vám tedy napadá konkrétní otázka, kterou byste Sukhimu chtěli položit, neváhejte nám ji posunout prostřednictvím diskuse pod článkem.

Co je to festival NA 100%?

Akci Na 100% je dvoudenním motivačním festivalem jednajícím se ve dnech 14.-15.5.2016 v prostorách historické radnice v Košicích, na kterém vystoupí více domácí i zahraniční „spíkri“. Návštěvníci se mohou těšit na Martina Mazara, Michala Mikuláško, rapera suverénně, Michala Kopeckého, Sukhiho Wahiwalu a mnoha dalších. Čekat na vás budou zajímavé přednášky, ale i šance promluvit se svými idoly v oblasti podnikání, respektive motivačního myšlení. Lístky na akci jsou stále dostupné přímo na webu akce Na 100%, proto neváhejte a pořiďte si je ještě dnes!