Superjachta Feadship Joy vás ohromí zvenku i zevnitř

Superjachta Feadship Joy vás ohromí zvenku i zevnitř 1

Ačkoli může tato 70-metrová superjachta z dálky působit obyčejně, bližší pohled odhalí množství překvapení. Společnost Bannenberg & Rowell se sídlem v Londýně dostala za úkol navrhnout exteriér a vytvořit množství krásných palub.

Speciální pokoj v disko stylu je vybavena plyšovými sedačkami, barevným osvětlením a televizní stěnou. Nesmí chybět posilovna. Na jachtě je dostatek prostoru pro 12 osob a 17 členů posádky. Vrcholem designérského umění je dřevěné točité schodiště s množstvím sochařských uměleckých děl. Ležérní ho obklopuje skleněný výtah, spojující každou z palub.

Rozměrné okna dotvářejí velkolepý pocit z otevřeného prostoru. Podlouhlý tvar přední paluby zahrnuje basketbalové hřiště, takže hosté si zde mohou vylepšovat své skokové výstřely, zatímco jejich přátelé mohou povzbuzovat ze stinné haly.

Superjachty Joy je svědectvím toho, co lze dosáhnout, pokud se začne stavět zcela od píky na přání zákazníka. Nizozemským loděnicím Feadship a špičkovému týmu ze studia Indigo a Bannenberg & Rowell se to podařilo na jednotku. Toto plavidlo bylo postaveno na zakázku pro majitele, který superjachty nikdy nevlastnil.