Tak tohle jste ještě neviděli. Žena má 40-centimetrový …

Tak tohle jste ještě neviděli. Žena má 40-centimetrový ... 1

Ženy nosily korzety již ve středověku, a to zejména kvůli tomu, aby měli štíhlý pas a aby jim vynikly prsa a boky.

Kelly Lee Dekayová

se rozhodla, že tuto módu obnoví, a to velmi rázným způsobem. Dennodenně si stahuje hrudní koš a břicho pomocí korzetů a díky tomu má její pás v obvodu neuvěřitelných 40 centimetrů.

Za účelem dosažení co nejštíhlejšího pásu používají ženy metodu zvanou „waist training“, která by se dala přeložit jako bederní cvičení. Do módy ji přinesli americké hvězdy jako Kim Kardashian či Jessica Alba, Kelly Dekayová ji však dotáhla do extrému.

NH56d90c_profimedia_02092156341

Bohužel ale nevíme, jaký obvod pasu má Kelly bez korzetu, protože na veřejnost bez něj zásadně nevychází. Přesto však nepřekonala světový rekord za nejštíhlejší pas, který dosud drží Cathie Jungová. Její pás má v obvodu jen 38 centimetrů, na rozdíl od Kelly ale nemá takové vyvinuté poprsí.

Jen pro zajímavost, průměrný obvod pasu u žen dosahuje 84 centimetrů, což je podstatně více, než má Kelly. A tato slečna pravděpodobně ani neví, jaké vážné zdravotní problémy si může přivodit.

Kromě problémů s dýcháním a deformace vnitřních orgánů se jí může také nenapravitelně poškodit hrudní koš. A navíc, takto se asi líbí jen opravdu úzké skupině mužů. Inu, každý má své úchylky, ale ta Kellyina patří opravdu mezi extrémní.