TAKÉ TYTO KOUSKY OBLEČENÍ MUSÍTE MÍT JEŠTĚ NEŽ ZAČNE PODZIM

TAKÉ TYTO KOUSKY OBLEČENÍ MUSÍTE MÍT JEŠTĚ NEŽ ZAČNE PODZIM 1

I když je léto v plném proudu, mnozí z vás už určitě přemýšlejí, co všechno by si měli po minulé sezoně dokoupit. Zejména ženy už pomalu pokukují po obchodech, kde nakupují, ať už se tam neobjevuje podzimní kolekce. Co všechno byste si vy dámy měli koupit ještě předtím, než se nám v plné krásné dostaví barevná, ale někdy velmi nepříjemná sychravý podzim?

Hrubší kabát

V tenkých sakách, ale i bundičkách v podzimním sychravém počasí určitě nevydržíte. Pokud jste loni vyhodili starý kabát, popřípadě jste žádný neměli, tuto sezónu si ho určitě pořiďte. Zkombinujete ho s džínami, sukní, rolákem, svetříkem, ale is dlouhými elegantními kalhotami. Tuto sezónu budou moderní právě dlouhé dámské kabáty v těchto barvách – v petrolejové, skořicové, hořčičné, bordó, ale i klasické olivově zelené.

Šátky / šály

Šátky jakékoliv barvy a vzorů dokáží oživit jakýkoliv outfit. Rozhodně si však vzorovanou šátek nedávejte k vzorovanému oblečení. Když chcete barevnou vzorovanou šátek, váš outfit by neměl být vzorovaný. Jednobarevné kalhoty, jednobarevný pulovr a barevnější šátek – to je nejlepší kombinace! Pozor, k takovému outfitu si dávejte komfortní dámské kozačky, ve kterých vydržíte i několik hodin, aniž vám byla zima a dělali vám otlaky.

Jednobarevné bavlněná trička s dlouhým nebo tříčtvrtečním rukávem

Ty využijete, ať už bude pěkně, nebo ošklivě. Můžete je nosit pod zapnutymi svetříky, nebo pod hrubými rolák. Takové klasické šedé, bílé nebo černé bavlněné tričko se vám hodí k opravdu jakémukoliv barevnému svetru a kabátu.

Muži by se spíše potěšili vstupenkám na NHL, ale dámy, ty rozhodně spíše novým kouskem v šatníku. Plánujete jít v brzké době na nákupy? Pokud ano, zkuste si prohlédnout i e-shop locca.sk.