Ustrojený Breitling For Bentley GMT Light Body 04 vyrobený pouze pro velké muže

Ustrojený Breitling For Bentley GMT Light Body 04 vyrobený pouze pro velké muže 1

Milovníci sportovní divize hodin Bentley od společnosti Breitling mají zase o jedno dilema při rozhodování navíc. Nový přírůstek do rodiny in-house modelů bude nést jméno GMT Light Body B04 a jak již název napovídá, bude se jednat o sportovní chronograf s druhým světovým časem a lehkým titanovým tělem.

Model vychází z loňské edice Bentley B04, který se vyráběl s masivního bloku solidní oceli a pro ty solventnější byl dostupný i v 18-karátovém zlatě.

Pouzdro si oproti loňskému modelu zachovalo původní velikost 49 mm a schopnost podržet vás při klasickém plavání či šnorchlování. Tak jak to u všech modelů Breitling for Bentley bývá, i tento zůstal věrný sportovním křivkám, typické otočné lunetě a průhlednému roštovému ciferníku, přes který vidno manufakturní strojek B04. Na zadní části pouzdra se nachází transparentní sklíčko, pod kterým je otočný kryt ve tvaru kol Bentley

Cestovatelé kromě vysoce přesného času, který garantuje certifikát přesnosti COSC určitě docení funkci druhého světového času. Ten si velmi jednoduše nastaví pomocí výrazné červené ručičky a otočné lunety.

Bentley GMT Light Body B04

Vlastnosti: titanové pouzdro s průměrem 49mm, vlastní in-house Caliber 04, 28.800 kmitů za hodinu, 70-hodinová rezerva chodu, 47 kamenů, funkce: datum, chronograf, otočná luneta, druhý světový čas (GMT), voděodolnost do 100M, safírové sklíčko, mezinárodní 5-letá záruka, druhy řemínků: kaučuk Breitling for Bentley, cena: 11.440 €.