TOP 5 PÁNSKÝCH VŮNÍ NA TENTO  PODZIM

TOP 5 PÁNSKÝCH VŮNÍ NA TENTO  PODZIM 1

Drazí muži, ženy milují, když jim voníte. A mnohem víc, když svou vůni nosíte se sebevědomím. Není totiž lepší pocit, než projít kolem dobře vonícího muže v chladném podzimním počasí. Věřte, že nejedna žena se v takové chvíli platonicky zamiluje.

Jaká vůně na podzim zaujme? Těžší a výraznější, která se na povrch protlačí zpod několika vrstev oblečení. Zatímco v létě byly vyhledávány nenápadné citrusové tóny, v chladu zaujme smyslné koření nebo hřejivé sladké přísady. Těchto 5 vůní je proto pro období opadaných jablek a barevného listí jako stvořených.

Toaletní voda Maison Martin Margiela „Replica – Jazz Club“

Atmosféra zakouřených brooklynské klubů, tlumená světla, kožené barové stoličky a omamná hudba. Přesně to evokuje toaletní voda Replica – Jazz Club. Láká vás na dramatické tóny pižma a orientální Vaník, k tomu přihodí tonka, vetiver, esenci tabákových listů či dokonce rum. Flakon napodobuje staré lékárenské láhve a autentická je i bílá etiketa s černým strojovým písmem. Tato vůně vás okamžitě přenese o několik desetiletí zpět, přímo do zlaté éry jazzu.

Cena: 125 dolarů za 100ml balení.

Parfém Tom Ford „Tobacco Vanille“

V tmavém skleněném flakonu se zlatou nálepkou se ukrývá silný odér britského gentlemanské klubu. Platí tam jasná pravidla elegance a stylu. Tato vůně je ikonická, opulentní a neodolatelně horká. Tvoří ji kombinace koření a tabákových listů, po nich nastupuje vanilka, kakao a na závěr dřevité tóny.

Cena: 225 dolarů za 50 ml balení.

Toaletní voda Prada „L’Homme Prada“

Novou vůni představili pouze v polovině tohoto roku. Zaujme klasickými „Prada“ ingrediencemi, jako jsou pomeranče a iris. Štiplavost jí dodává pepř, dokud se na povrch prodere květinové tóny spolu s ambrou, pačuli a cedrovým dřevem. Právě to dělá z L’Homme Prada vůni moderního, smyslného muže.

Cena: 75 dolarů za 50 ml balení.

Toaletní voda Dior „Sauvage“

Spojuje v sobě čistou syrovost, neopracovanost a ušlechtilost. Je to esence drsného muže, přesně takového, jak ho stvořila příroda. Její tváří se stal samotný Johny Depp jako rebel odolávající jakýmkoli nástrahám. Černé a červený pepř, ambra, dřevité tóny cedru a elemi tvoří náročný základ doplněn lehkými květinovými tóny. Pan s vůní Sauvage není uhlazený elegán. Je to Muž.

Cena: 72 dolarů za 60 ml balení.

Parfém Creed „Aventus“

Oslava síly, vize a úspěchu. Přesně tato slova symbolizují vůni Aventuaś. Její vznik je inspirován životem významné postavy historie, samotného Napoleona. Flakon má jednoduché, čisté linie a stříbrný štítek na oblé skleněné láhvi nese podobu císaře na koni. Je mocný a neohrožený, přesně jako nositel této vůně se šťavnatými ovocnými tóny, omamnými květinovými esencemi a závanem dubového mechu ve svém srdci.

Cena: 200 dolarů za 50 ml balení.