TOP 5 trendy doplňků pánského outfitu pro rok 2017!

TOP 5 trendy doplňků pánského outfitu pro rok 2017! 1

Tak co, pánové, jak jste na tom s přehledem ve světě módy? Orientujete se aspoň trošku? Měli byste, protože šaty dělají člověka. A to není jen prázdná fráze. Vždyť oblečení o vás už na první pohled říká možná více, než byste si mysleli. A někdy i chtěli.

Svět pánské módy je minimálně tak bohatý jako ten pro dámy. Jen se o něm asi tak často nemluví, vždyť muži mají kopu jiných zájmů. Zkusme to alespoň na chvilku změnit a pojďme si říct něco o doplňcích pánského outfitu. Velké věci se skládají z množství drobností a na každé maličkosti záleží. To ve světě módy platí dvojnásob. Představujeme vám TOP 5 trendy doplňků pánského outfitu pro rok 2017!

Pánské náramky

Bylo zvykem, že módní vlny zasáhly naše končiny ve srovnání se západními zeměmi trošku později. Vždy ale přišli, chválabohu za to. Jedna z takových vln je na obzoru i nyní a možná i vy jste již pocítili její účinek. Náramky pro muže. V zahraničí běžná věc, u nás ještě docela ne, ale lepšíme se. Pánské náramky patří do tohoto žebříčku stejně jako na ruce Slovenských mužů. Z hlediska materiálů vedou kožené, dřevěné a náramky z korálků, z hlediska barevnosti závisí především na vašem outfitu. Náramek by neměl velmi křičet a barevně vybočovat. TIP od nás: velmi trendové je vrstvení náramků, protože jeden ani dva často nestačí. Vyzkoušejte!

Hodinky

Stálice mezi pánskými doplňky. To, že hodinky jsou vizitkou muže, platí již několik let a ani letos se zažité pravidlo nemění. Co se ale měnit může je design hodinek. V tomto případě se snad ani nedá najít nějaký univerzální model, se kterým by byli všichni spokojeni. A to je dobře, protože hodinky mají vyjadřovat chlapskou individualitu! Tak či onak, společným znakem opravdu dobrých pánských hodinek je především kvalita provedení a design, který na sebe nestrhává příliš velkou pozornost.

Sluneční brýle

Když slunce svítí jako zběsilé, jsou sluneční brýle nezbytností. Ale také ne ledajaké. Slováci spolu s Čechy mají ve světě pověst velkých nadšenců outdoorové módy, což se projevuje i při nošení slunečních brýlí. Mnozí z nás nosí své sportovní brýle i v „civilu“, což zrovna není to pravé ořechové. Z hlediska celkového looku k běžnému outfitu mnohem více padnou klasické brýle, samozřejmě s kvalitním UV filtrem.

Motýlky

Boom pánských motýlků není zrovna novinkou, ale jeho tlaková vlna stále trvá. Volání formální společenské události se někdy nedá odolat a právě to jsou chvíle, kdy běžnou okoukanou kravatu můžete vyměnit za super trendový motýlek. Pánský motýlek, to je sázka na kreativitu. Budete si moci vybírat z množství materiálů, včetně úhledného hedvábí, kůže či trošku hipsterského dřeva. Jedno barevné motýlky jsou klasikou, barevné či vzorované zase výstřelkem, který na vás jistě strhne pozornost. A barvy? Jaké jen chcete!

Úsměv

Závěr trošku odlehčíme trochu nevšedním momentem. Pěkný a upřímný úsměv padne nejen každé ženě, ale i muži. Je odrazem vnitřní pohody, vyrovnanosti a samozřejmě dobré nálady a to je více než jakékoliv oblečení nebo módní doplněk. Navíc, s takto nastaveným mužem ožije každá společnost.