TOP DESET NEJDRAŽŠÍCH  APARTMÁNŮ VE VEGAS

TOP DESET NEJDRAŽŠÍCH  APARTMÁNŮ VE VEGAS 1

Las Vegas- město plné hazardu, zábavy a luxusu. Pokud byste se rozhodli navštívit toto hříšné místo a nudí vás klasické hotelové pokoje, máme pro vás nabídku deseti nejkrásnějších apartmánů ve Vegas.

10. Red Rock, One 80 Suit

Název tohoto apartmánu pochází z impozantního 180 ̊ výhledu, který tato suita poskytuje. Nezapomenutelný pocit dodává tmavě laděný interiér s prvky šedé a modré barvy. Noc v tomto apartmánu vás bude stát 15 000 dolarů.

9. Wynn Encore, Duplex Apartment

Apartmán, situovaný na 63. patře budovy Wynn Encore Tower, s rozměry téměř 6 000 metrů čtverečních, nabízí kulečníkovou místnost s panoramatickým výhledem, místnost na masáže, či vlastní výtah do dvou pater tohoto apartmánu. Cena 6000 dolarů za noc přes týden. Během víkendu 8000 dolarů.

8. Palms Casino Resort, Hardwood Suite

Tento apartmán je snem každého fanouška NBA. Nabízí soukromé basketbalové hřiště, speciální služby, jakož i soukromé roztleskavačky. Tento apartmán o rozloze 32 291 metrů čtverečních stojí 25 000 eur za noc.

7. Caesar Palace Nobu Hotel, Nobu Penthouse

Pokud plánujete navštívit Vegas kvůli divoké párty s přáteli, tento apartmán je stvořen pro vás. Nachází se zde pět ložnic. Cena za noc – 1999 dolarů.

6. MGM Grand, Skylofts

Bez pochyb nejúžasnější věc v tomto apartmánu je soukromý plavecký bazén, který je umístěn na střeše hotelu MGM Grand. Nejlepší volba, pokud jste milovníkem nočního plavání. Apartmán nabízí dvě ložnice s cenovkou 3 000 dolarů za noc.

5. Mandarin Oriental, Emperor Suite

Elegantně zařízený apartmán v moderním stylu, s Bang & Olufsen audio systémem, který vám nabídne ten pravý zážitek z poslechu hudby. Apartmán s cenou 15 000 dolarů za noc.

4. Hard Rock Hotel, Real World Suite

Apartmán známý ze show MTV. Má zajímavý interiér, ve kterém je zakomponována bowlingová dráha. Pokud chcete zažít večírek ve stylu rockové hvězdy, budete potřebovat 3500 dolarů za noc.

3. Cosmopolitan, West End Penthouses

Cosmopolitan disponuje třemi penthouse, které jsou vybaveny bazénem, ​​jacuzzi, venkovní kuchyně a bary jsou samozřejmostí. Cena 5000 dolarů za noc.

2. Aria, Sky Villas

Kromě impozantního designu apartmán nabízí služby sportovního trenéra, welness a spa. Ideální pro zrelaxování. Cena za noc je 7500 dolarů.

1.Bellagio, Presidential Suite

Tento dokonalý prezidentské apartmá nabízí nejkrásnější výhled na západ slunce ve Vegas. K dispozici je i vlastní krb. Samozřejmostí je 24 hodinová možnost využít soukromého komorníka. Za 6000 dolarů za noc se zde budete cítit jako doma.