TOTO JSOU NEJLEPŠÍ PLÁŽE V MEXIKU

TOTO JSOU NEJLEPŠÍ PLÁŽE V MEXIKU 1

Máme pro vás připraveny nejlepší místa s nejlepšími plážemi v Mexiku. Při výběru jsou zohledňovány faktory jako scenérie, jasnost a průzračnost vody, přeplněnost pláží či dopravní zácpy. Server USA News & World Report zveřejnil seznam nejlepších pláži v Mexiku, založený na analýze znaleckých a uživatelských posudků. Žebříček pláží může sloužit jako pomůcka při naplánování dovolené, či svatební cesty.

Playa del Carmen

Pláž Playa del Carmen má vyřezávaný výklenek podél poloostrova Yucatán. Situována je jen kousek od náměstí a k dispozici je tam několik příjemných restaurací a obchodů. V blízkosti se nacházejí starověké ruiny Tulum. Playa del Carmen je zvlášť vhodná pro milovníky historie a outdoorové nadšence. A samozřejmě její neodmyslitelnou součástí je i bílý písek s tyrkysovou vodou. Plážové bungalovy přinášejí velkolepý odpočinek.

Talum

Za posledních deset let se pláž Talum rozrostla do vytouženého luxusního dovolenkového cíle. Najdeme tu jedny z nejvzácnějších mayských ruin v západní polokouli. Podvodní jeskyně a bio-rezervace jsou vyhledávanými destinacemi.

Conzumel

Ostrov se pyšní jasnou tyrkysovou vodou a sypkým pískem. Pocit, že šumivý písek vám masíruje nohy, zda procházení se po široké nedotčené pláži, poskytuje právě tato pláž. Atmosféra ostrova je často přerušována turistickým ruchem, ale zástupy obdivovatelů nás nemohou odradit od objevování toho, co tento ostrov může nabídnout. Conzumel je daleko od centra. Můžete rybařit, potápět se, plavit se lodí či objevovat korálové útesy podél pobřeží. Conzumel je jednou z nejvyhledávanějších potápěčských destinací na světě.