Turistická karta jménem Valencia

Turistická karta jménem Valencia 1

Turistická karta Valencia představuje jedinečnou příležitost pro každého, kdo se chystá navštívit toto živé španělské město, známé svou bohatou historií, kulturou a nádhernými plážemi. Poskytovaná organizací Turismo Valencia, se sídlem na prestižní adrese Avinguda de les Corts Valencianes 41 v samotném srdci Valencie, tato karta slibuje otevřít dveře k nezapomenutelným zážitkům.

Získání vstupenek, navíc s využitím 50% slevy na více než 130 turistických atrakcí zakoupíte pohodlně a bezstarostně online zde:

 

Turismo Valencia, jakožto oficiální poskytovatel, vás zve, abyste se ponořili do kouzla města s pomocí tohoto všestranného průkazu. Když se rozhodnete pro tuto kartu, okamžitě se vám dostane statusu Valencijského VIP. To znamená, že máte na dosah ruky nejen volný přístup ke všem formám veřejné dopravy – autobusům, metru i tramvajím v zónách A, B, C a D, včetně klíčové trasy metra spojující centrum města s letištěm Valencia (L3, L5) – ale také volný vstup do více než 20 muzeí a historických památek, které Valencia nabízí.

Oceánografické muzeum - Valencie | Kam se vydat.cz

Jako nositel této karty získáte také exkluzivní slevy až 50% na více než 130 turistických atrakcí a volnočasových aktivit, včetně obchodů a restaurací. K tomu všemu, karta zahrnuje i volnou mapu Valencie a průvodce plný slev, který vám umožní plánovat své dobrodružství s maximálními úsporami. A pro opravdové gurmány, karta nabízí dva kupóny na tapas a dva nápoje, které můžete využít v pěti vybraných restauracích. Pro získání této karty není nic jednoduššího. Stačí navštívit kancelář Tourist Info Valencia, umístěnou v příletové hale letiště Valencie, nebo jakoukoliv jinou turistickou informační kancelář ve městě.

Valencie Mapa - Mapa

Výměna mobilního poukazu za fyzickou turistickou kartu Valencia je snadná a rychlá. Karta se automaticky aktivuje při prvním použití ve veřejné dopravě a od tohoto momentu je platná po zvolenou dobu 24, 48 nebo 72 hodin. Neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti stát se Valencijským VIP. Objevte nejkrásnější kouty Valencie, užijte si její kulturu a historii bez omezení a s plnou svobodou pohybu. Turistická karta Valencia je vaším klíčem k nezapomenutelnému zážitku v srdci Španělska.