Tyto pravidla byste měli ovládat, abyste získali ženu

Tyto pravidla byste měli ovládat, abyste získali ženu 1

Vše podléhá trendům a chování gentlemana není výjimkou. Máme pro vás zásady, díky kterým si omotáte ženy kolem prstu. Etiketa z dob minulých si uplatnění již dnes nenajde, ale pokud si osvojíte její upravené pravidla, ohromíte nejednu dámu.

Staré pravidlo: Vždy podržte dveře.
Nové pravidlo: Téměř vždy podržte dveře.

Proč? Žádnou ženu podržením dveří neohromíte. Jde o vzájemnou zdvořilost, která patří do společnosti bez ohledu na pohlaví. Ale pokud jste dvacet metrů od dveří, které se nějaká žena chystá otevřít, určitě to neutíkejte udělat za ni.

Pokud se nacházíte v těsné blízkosti, neváhejte ani vteřinu a podržte dveře, dokud dáma neprojde. Během této zdvořilostní chvíle se netvařte jako mistr světa, vždyť až tolik námahy vás to nestojí. Výjimka: Nikdy nedržte ženě dveře na taxíku. Každá si je raději otevře sama, než se má posouvat ve stísněném prostoru po nepohodlných sedačkách.

 
GLU39dd3e_cisnik

Staré pravidlo: Muž platí vždy.
Nové pravidlo: Kdo zve, platí.

Za žádných okolností byste neměli platit za každou večeři, kino, divadlo, atd. Ženy se při tom cítí nepříjemně a méněcenné, nejsme ve filmu Pretty Woman a v dnešní době ženy netouží být vydržovány (až na zlatokopající výjimky). Pokud zvete na večeři vy, platíte. Pokud vás pozve partnerka, platí ona. (Ale neobjednávejte si nic drahé, ženy stále vydělávají méně než muži.)

Staré pravidlo: Objednávejte i pro ni.
Nové pravidlo: Neobjednávejte i pro ni.

Původní pravidlo určitě vymyslel někdo kdo si léčil komplexy. Ženy si dokáží přečíst jídelníček a vybrat si, co budou jíst. Pokud chcete být skutečně zdvořilý, dovolte partnerce aby vybrala jídlo i vám (s největší pravděpodobností si ho s vámi vymění nebo sní polovinu).

Výjimka: Pokud žena zůstane v práci dlouho a domů přijde vyhladovělá, neváhejte jí zajistit jídlo dle vašeho výběru. V takovém případě jí bude úplně jedno, co do sebe nahází.

 
391956-top_foto1-lucnr

Staré pravidlo: Odložte telefon.
Nové pravidlo: Odložte telefon.

Toto je skutečně důležité. Pokud se chcete s dotyčnou ještě někdy setkat, vyřiďte si vše neodkladné ještě před schůzkou. Telefony můžete zvedat během setkání pouze v případě, že jste kardiochirurg nebo dotyčná odběhla na toaletu poslat smsku své kamarádce.

Staré pravidlo: Když žena vstoupí do místnosti, musíte vstát.
Nové pravidlo: Nevstávejte.

Žena, se kterou se jdete setkat není královna ( nebo?) a nevyžaduje takový projev úcty.

Staré pravidlo: Bite se za její čest s jinými lidmi.
Nové pravidlo: Nebijte se za její čest s jinými lidmi.

Pokud jste v baru a někdo se opováží flirtovat s vaší společnicí, určitě si neohrnujte rukávy a nepřipravujte pěsti. Ženy se dokážou nechtěných nápadníků zbavit i bez toho, abyste do toho zapojili vy fyzický útok.

Výjimka: Pokud ji obtěžuje nějaký kretén nebo ji nazve tlustou, bite ho hlava – nehlava! Dohodněte si signály, které použije v případě nouze.

Staré pravidlo: zažeňte vetřelce v domě.
Nové pravidlo: Jděte zkontrolovat celý dům, pokud něco slyší. Cokoliv.

Ženy jsou spokojené, když mají někoho, kdo je ochrání před nebezpečím a je ochoten kdykoliv vstát a zjistit, jestli je všechno v pořádku.