Unikátní a luxusní šperky už na dosah, přímo v Bratislavě!

Unikátní a luxusní šperky už na dosah, přímo v Bratislavě! 1

Říká se, že šperk je vzácným kořením, které má sílu přiblížit okolí vaši osobnost. Jak však najít ten správný? Měl by být unikátní, exkluzivní a kvalitní, protože tehdy je nadčasový, a to z něj zároveň činí ideální dárek, který je věčný. Právě takové šperky jsou již nějaký ten pátek dostupné v Bratislavě!

Pokud patříte mezi nadšence s vytříbeným vkusem a citem pro přesnost a detaily, těšte se! Mnozí si totiž ve Starém Městě, na Mlynských Nivách 14, už přišli na své a vy si můžete na své přijít také. Společnost Vanguard Lion s.r.o. začala psát své dějiny. Už od 22. června, můžete navštívit nově otevřené prodejnu VANGUARD LUXURY WATCH & JEWELLERY, která se specializuje pro prodej luxusních a špičkových produktů od manžetových knoflíků, přes hodinky a pera, až po jedinečné trezory. Najdete tam však i natahovače, exkluzivní šperky a mnohé jiné. Jde o unikátní prodejnu, která nabízí speciální kousky vybraných značek jako jediná na Slovensku.

Do vzniku tohoto obchodu investovala společnost maximum svého času a péče, o čemž svědčí nejen seznam nabízených značek, ale i celkové zařízení a příjemná atmosféra, kterou prodejna dýchá. Do portfolia partnerů se zapsali zvučná jména jako Louis Moinet, Franck Muller, Cvstos, Baume & Mercier a Graham …

Vskutku exkluzivní pera nabízí značka Montegrappa a excelentní manžetové knoflíky zase výrobci jako TF, Miluše a Enceladu. Další dávku jedinečnosti symbolizující kvalitu najdou muži mezi výjimečnými šperky od Zancan. Pokud toužíte po speciálním trezoru, ten pravý na vás už určitě čeká, a to od výrobce BUBEN & ZORWEG.

Pokud je pro vás kvalita prvořadá, detaily důležité a luxus komfortní zónou, neváhejte zajít na Mlynské Nivy 14 (autem pomocí navigace na adresu Tovární 11, parkování pro veřejnost: budova B) a potěšte sebe nebo své blízké vskutku unikátním šperkem. Návštěva ve VANGUARD LUXURY WATCH & JEWELLERY pro vás zaručeně bude příjemným a nezapomenutelným zážitkem.