Užijte si den naplno ve vodním světě: Aquaboulevard

Užijte si den naplno ve vodním světě: Aquaboulevard 1

Vstupenky na Aquaboulevard nabízejí neomezený přístup k jednomu z nejživějších a nejvzrušujících vodních parků v Evropě, konkrétně v srdci Paříže. Aquaboulevard se pyšní rozmanitostí svých atrakcí, které zahrnují vše od rychlých toboganů a vzrušujících skluzavek až po vlnobití a jak vlnobití. Je to ideální místo pro rodinný výlet nebo pro skupinu přátel, kteří hledají zábavu a vzrušení.

Tento vodní park je otevřen od 9:00 do půlnoci, což poskytuje spoustu času na to, abyste se ponořili do všech vzrušujících aktivit, které jsou k dispozici. Vstupenky jsou poskytovány společností Tiqets International B.V., která má svou sídlo v Amsterdamu v Nizozemsku na adrese James Wattstraat 77-P, 1097 DL.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, můžete se obrátit na centrum nápovědy Tiqets, které je připraveno vám pomoci. Pro vaše pohodlí poskytuje Tiqets okamžité doručení vstupenek a přijímá i vstupenky v mobilu.

Vstupenky do Aquaboulevardu zakoupíte online zde:

 

Vstupenka do Aquaboulevard zahrnuje přístup do celého parku. Zde si můžete užít den plný vodních dobrodružství a vzrušení. Aquaboulevard vám nabídne nespočet možností, jak strávit den – můžete se sunout po jedenácti různých tobogánech, houpat se na lanech, chytat velké vlny ve vlnových strojích nebo se surfuje na Wake Boxu.

Pokud jste unaveni z fyzické aktivity, můžete si odpočinout v teplých jacuzzi, nebo prozkoumat další relaxační prostory. Vždyť život je prostě lepší, když jste ve vodním parku!

Aby se vaše návštěva Aquaboulevardu stala co nejpohodlnější, ukažte při vstupu vstupenku ze svého smartphonu a vezměte si s sebou průkaz totožnosti. Aquaboulevard je otevřen v pátek od 9:00 do půlnoci, v sobotu od 8:00 do půlnoci, v neděli od 8:00 do 23:00, zatímco v pondělí, úterý, středu a čtvrtek je zavřeno. Aquaboulevard se nachází na adrese 4 Rue Louis Armand, 75015, Paříž.

Pokud potřebujete zrušit nebo přesunout svou návštěvu, je to možné udělat do 23:59 v den předcházející návštěvě.