Věci, které si na první rande nesmíte obléci

Věci, které si na první rande nesmíte obléci 1

Určitě uznáte, že první rande je mimořádně důležité. Pokud nechcete večer opět sedět před počítačem pouze se svou pravačkou, musíte u ženy zanechat dobrý dojem. Darmo budete vypadat jako Brad Pitt se šarmem Milana Lasici, když se obléknete jako orangutan. Proto pro vás máme pár tipů na věci, které si zaručeně neoblékat.

Pantofle, žabky, sandály
Pokud jste si první rande nedohodly na pláži pod palmami, rozhodně před ní neodhalujte svá chodidla. Ženy mají totiž oproti nám jednu nezanedbatelnou výhodu: na prstech na nohou jim nerostou chlupy, takže jejich chodidla jsou spíše sexy než odpudivé. Dejte si raději nějaké prodyšné tenisky, které když si sundáte, nebude nutné spustit chemický poplach. O ponožkách v sandálech zřejmě ani nemusíme mluvit.

Šortky
Z nějakého důvodu ženy na prvním rande chtějí vidět mužské nohy až v případě, že se rozhodnou skončit v posteli. Racionální důvody chybí (ale odkdy jsou ženy racionální?), Většina žen v našem okolí ale potvrdila, že při seznamování opravdu nechtějí vidět chlapské nohy.

 
388

Mobil v pouzdře na opasku
Kdysi stylová záležitost o vás dnes řekne jen tolik, že jste nekňuba, který se chlubí tím, že má mobil. I v případě, že čekáte důležitý telefonát, telefon nechte pěkně schovaný v kapse. Během rande ho vůbec neberte do rukou, a pokud už musíte telefonovat, raději si odběhněte na toaletu. Volající i tak neví, kde se právě nacházíte.

Srdce na dlani
Dáme si jednu metaforu. Ženy mají rády, když je muž opředený jistou dávkou tajemství. Důležité je najít tu správnou hranici mezi šarmantní otevřeností a trapnou katastrofou. Slečny nechtějí hned na prvním rande slyšet všechny trapné historky z vašeho života, jedna či dvě naopak ale naznačí, že jste sebevědomý a umíte si ze sebe udělat legraci.

 
stažený soubor

Tepláky
Musíme to vůbec komentovat? Tepláky máte nosit buď doma nebo při sportování, jiné možnosti nepřicházejí v úvahu. Ano, jsou pohodlné, neboť, jak by řekl Bohuš, „to v nich luftuje“, na první rande si je ale nedávejte. Vrcholem jsou ty tepláky, které vypadají, jako byste do nich týden vykonávali velkou potřebu.

Mikina s nápisem „JBMNT“
Ať je váš vztah k módě jakýkoliv, měli byste si uvědomit, že nápisem na oblečení vysíláte do okolí určitý signál. SRNT si slečna těžko vyloží jako flegmatický přístup k životu. Spíše jí to naznačí, že to, jak rande dopadne, vám je vlastně úplně jedno.