Velký zadek, velký byznys. Tato pozadí vydělávají peníze

Velký zadek, velký byznys. Tato pozadí vydělávají peníze 1

Velké ženské zadky jsou „in“. Přitahují stále víc mužských pohledů a jejich majitelky mezi celebritami díky nim vydělávají těžké peníze. Nový trend se stal hitem díky Kim Kardashian, která se zase stala hitem kvůli amatérské pornokazetě. Ta se prý „náhodou“ dostala na veřejnost. Jak ale dokáže na velkém zadku vydělat běžný člověk?

 
JUP53f3ec_fraga2

Pokud i vy nemáte v plánu nechat svůj postelový výkon zveřejnit, velký zadek vám v živote velmi nepomůže. Pokud jste žena, máte aspoň naději, že na pohovoru uspějete díky tomu, že váš budoucí šéf má rád větší pozadí. Pokud jste muž, máte smůlu. Ženy totiž na velké zadky u mužů příliš nejsou. Můžete na nich ale vydělat.

 
899580

Kardashianová totiž zřejmě nechtíc nastavila nový trend i v oblasti plastické chirurgie. Za poslední rok se počet operací na zvětšení pozadí víc než zdvojnásobil a za chvíli to zřejmě budou vykonávat na počkaní.

 
1215150-img-zadek-pozadi-krasa-plne-tvary

Až se teda příště budete na ulici koukat po nějaké slečně s pěkným zadkem, pamatujte, že pokojně může být i umělý. Slečny v našem článku však poctivě cvičí, takže pohled na ně si můžete vychutnat bez obav, pokojně i s papírovým kapesníčkem v ruce.