Vintage Styl: 10 moderních Re-edicí klasických hodinek

Vintage Styl: 10 moderních Re-edicí klasických hodinek 1

Vintage styl je momentálně v kurzu a velké množství značek následuje trend vydáváním moderních verzí svých starých klasik. Zde je 10 nejzajímavějších re-edic, které byly vydány v posledních letech.

Alpina Heritage Pilot Chronograph Automatic – hodinky inspirované modelem Alpina Aviation Chronograph z roku 1930.

Cartier Tank Louis Cartier – tento moderní kousek je přímo inspirován prvními Tank hodinkami, které byly vytvořeny v roce 1922 jako dárek pro amerického generála Johna Pershinga.

Glashütte Original Sixties – inspirované legendárními „Spezimatic“ hodinkami 60. let 20. století.

TAG Heuer Monaco – tato verze je téměř identická originálním Heuer Monaco, které byly vydány v roce 1975.

Jaeger-LeCoultre Grande Reverso Ultra Thin Vintage 1931 – podobně jako originál, jediné logo, které je vidět, je nápis „Reverso.“

Longines Twenty-Four Hours – nová verze historických hodinek pilotů, které mají 24-hodinový ciferník, vyráběný v letech 1953-1956 pro švýcarských pilotů.

Penerai Radiomir California 3 Days – tyto moderní Panerai hodinky přinesli zpět historický Radiomir z roku 1945.

Rado DiaStar – DiaStar byly prezentovány v roce 1962, pouze 5 let poté, co byla společnost rádo založená. Toto je moderní ekvivalent.

Tissot Heritage Navigator – design této re-edice vydané pro 160. výročí značky je moderním pohledem na design z roku 1945.

Vulcain Cricket Nautical – limitovaná re-edice těchto potápěčských hodinek s alarmem se podobná na originální Vulcain z roku 1969.