Nezapomenutelný zážitek na palubě balónu PanoramaMagique v parku Disney Village®

Nezapomenutelný zážitek na palubě balónu PanoramaMagique v parku Disney Village® 1

Vítejte na palubě balónu PanoraMagique, který je umístěný v srdci zábavního parku Disney Village®. Tento zážitek je pro všechny ty, kteří touží po dobrodružství a chtějí si vychutnat nezapomenutelný pohled na zářící svět Disney z výšky. Vstupenky jsou otevřené, takže se můžete rozhodnout, kdy se na tuhle dobrodružnou jízdu vydáte.

Vstupenky na fascinující zážitek v pohodlí a online zakoupíte zde:

 

Při nástupu do gondoly balónu, který je schopen pojmout až 30 cestujících najednou, budete moci počítat s tím, že se zvednete a vznášíte až sto metrů nad Disney Village®. Připravte se na šestiminutový let, během kterého budete moci obdivovat celý areál Disney Village® z ptačí perspektivy.

Balón PanoraMagique je otevřený pro veřejnost od 10:00 do 20:00, takže máte široký výběr časů, kdy se můžete na tuto jízdu vydat. Tento zážitek je poskytován společností Tiqets International B.V., která má svou sídlovou adresu v Amsterdamu. Pokud byste potřebovali se společností zkontaktovat, můžete se obrátit na jejich centrum nápovědy.

Přístup na balón PanoraMagique je bezbariérový, takže je dostupný pro všechny. Vstupenky jsou elektronické a doručují se okamžitě, takže je můžete mít kdykoli u sebe na mobilu.

Co můžete očekávat během letu? Pohled ze sto metrů vysoko nad zemí vám umožní nahlédnout do všech koutů parku Disney Village®, včetně jeho slavných atrakcí a zábavních jízd. Užijte si výhled na hrad Šípkové Růženky a tisíce nadšených návštěvníků parku, kteří se baví na různých atrakcích. Po šesti minutách vás elektrický naviják bezpečně přivede zpět na pevnou zem.

Vstupenka, kterou obdržíte, je nedatovaná, takže si můžete vybrat, kdy se na let balónem vydat. Pokud byste potřebovali zrušit nebo přesunout svou rezervaci, je to možné do 23:59 v den předcházející návštěvě.

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám nezapomenutelný zážitek na palubě balónu PanoraMagique  v Disney Village®!