Vodovodní baterie? Nejen to je Keraservis

Vodovodní baterie? Nejen to je Keraservis 1

Vodovodní baterie – nezbytná součást každé koupelny. Podle jejího umístění rozlišujeme baterie umyvadlové, vanové, sprchové, bidetové a dřezové.Volit můžete mezi dvěma typy montáže –  buď nástěnné baterie , kdy je baterie namontována přímo na zeď nebo stojánkové baterie , která je namontována přímo na umyvadle či dřezu a působí více designově. 

Také máte možnost si vybrat si  baterie pákové nebo kohoutkové. Pákové baterie jsou upřednostňovány nejen kvůli své jednoduché manipulaci, ale také díky plynulé regulaci vody, kdy lze ušetřit až 40% spotřeby oproti kohoutkové baterii. Pokud chcete ušetřit ještě více , nebo máte malé děti, zvažte pořízení termostatické baterie, u níž si nastavíte konstantní teplotu, kterou při změně potvrdíte stlačením bezpečností pojistky. Doporučujeme používat spíše k vanám či sprchám, protože u umyvadel dochází k častější potřebě změny teploty. 

Vodovodní baterie? Nejen to je Keraservis 2

Sprchové baterie

Nástěnné baterie

Jsou dobrým a velmi praktickým řešením do sprchových koutů. Ovládání máte vždy jednoduše při ruce, a tak pro vás není regulace vody problémem ani při mytí hlavy se zavřenýma očima. Vybrat můžete jak pákové baterie, tak kohoutkové kde je samozřejmě regulace vody trošku složitější.

Sprchové sady

Pokud jste milovníkem sprchování, jistě oceníte tyto kombinované sety, které mohou být jak nástěnné, tak podomítkové. Sada obsahuje baterii, na níž regulujete teplotu a proud vody, a dále z tyč, na kterou navazuje ruční a hlavová sprcha. Hlavová sprcha je dostatečně objemná, aby dokázala vytvořit sprchový déšť.  

Hlavové/horní sprchy

V současné době jsou velmi populární a designově ozvláštní sprchový kout. Čím větší hlavová sprcha, tím lepší zážitek ze sprchování. Tyto sprchy dokáží vytvořit opravdu hezký sprchový déšť. Nezapomeňte však na dostatečné umístění od vaší hlavy, minimálně 20 cm. 

Vodovodní baterie? Nejen to je Keraservis 3 

Kuchyňské baterie

Stojánkové

Stojánkové baterie patří mezi jedny z nejoblíbenějších. Baterie se nachází v těsné blízkosti dřezu, tudíž ji máte snadno na dosah. Oproti nástěnným dřezovým bateriím mají výhodu, že se s nimi dá lehce otáčet a manipulovat, dle vašich potřeb.  

Se sprchou

Baterie se sprchou jsou taktéž velmi populární. Oplachovat tak lze snadno hůře dostupná místa u nádobí. Některé spršky můžete i povytáhnout, což opět usnadňuje práci při mytí. Tento typ baterie najdete jako doplněk k výše zmíněným stojánkovým bateriím.  

Firma Keraservis působí na trhu necelých 20 let . V našich začátcích  v Brně roku 2000 jsme se zaměřili na stavební chemii a další příslušenství. O 5 let později jako reakce na poptávku našich zákazníků začínáme s prodejem obkladů a dlažby převážně z Itálie a Španělska. Postupem času se firma rozrostla o prodej sanitární keramiky, podlahovin a nejrůznějšího koupelnového vybavení.   

V současné době najdete naše showroomy v Brně, Praze a Ostravě. Zde si můžete prohlédnout velký výběr baterií a dalšího koupelnového vybavení.

Více informací a inspiraci najdete na: www.keraservis.cz/