WYOMING: PRVOTŘÍDNÍ LUXUS V DIVOČINĚ!

WYOMING: PRVOTŘÍDNÍ LUXUS V DIVOČINĚ! 1

Vysokohorský ranč v divočině, nabízí prvotřídní luxus a exkluzivitu? Ve westernovém Wyomingu jsme takový našli. Nadmořská výška 2 900 m.n.m. předkládá kromě klidné panenské přírody, borovic, jezer i luxusní odpočinek.

Ranč Brooks Lake Lodge, zapsán do Národního registru historických míst, byl postaven v roce 1889 a funguje v plném provozu dodnes. Hlavní chata byla postavena za rekordní čtyři měsíce v západním Craftsmanskem stylu, který se vyvinul v horské oblasti Rocky na počátku 20-tého století. Architektonické základy zůstaly i po několika rekonstrukcích stejné. Situován je v blízkosti národního parku Grand Teton a Yellowstonského národního parku s výhledem na pohoří Pinnacle Buttes, Austin Peak a Brooks Mountain.

Wyoming Rocky Mountain Resort nabízí pětihvězdičkové služby, luxusní ubytování, gurmánské stravování a celou řadu outdoorových aktivit zaměřených na jedinečné horské prostředí. Zajímavostí je pojmenování jednotlivých pokojů a chatek na ranči. Vnitřní hlavní chata zahrnuje sedm pokojů, pojmenovaných podle zvířat žijících v okolí – grizzly, los, antilopa, jelen či srna. Vnějších osm chatek je pojmenovaných podle povolání z okolí – horolezec, rybář a tak dále.

Lázně v Brooks Lake Lodge nabízejí jeden z nejúžasnějších výhledů z vířivek na světě. Venkovní vyhřívaný bazén zprostředkovává znamenitý výhled na Rocky Mountains. Cena pro jednu osobu za noc se pohybuje od 371 do 2 000 amerických dolarů.