Vstupenky na zámek Villandry

Vstupenky na zámek Villandry 1

Pokud jste milovníkem historie, architektury nebo přírody, nezapomeňte navštívit jeden z nejoblíbenějších zámků ve Francii – Château de Villandry. Tento zámek, který je otevřený pro veřejnost od 9:00 do 18:00, je pokladem francouzského kulturního dědictví a představuje ideální místo pro strávení celého dne.

Není to jenom zámek, co přiláká návštěvníky z celého světa. Nádherné zahrady Château de Villandry jsou totiž pravou chloubou tohoto místa. Otevřené jsou od 9:00 do 18:30, takže máte dostatek času na to, abyste se mohli projít mezi květinovými záhony, užít si pohled na bylinné i zeleninové sady nebo se zastavit u jednoho z mnoha vodních prvků.

Připravte se na to, že vám prohlídka Château de Villandry nabídne mnohem více než jen procházku po zahradách. Pokud se rozhodnete vstoupit i do hradu, můžete se ponořit do fascinující historie tohoto místa, které bylo kdysi pevností z 14. století. Zde se diskutovalo o příměří mezi Francií a Anglií a bylo to také místo, kde Napoleon Bonaparte daroval svému bratrovi nádherný zámek.

Pokud si vyberete pro svou návštěvu audio průvodce, můžete si vybrat z mnoha jazyků – angličtina, francouzština, italština, nizozemština, němčina, brazilská portugalština, ruština nebo španělština. Tento průvodce vám poskytne mnoho zajímavých informací a příběhů, které vám umožní nahlédnout do života francouzských šlechticů.

Pokud plánujete návštěvu Château de Villandry, můžete si vstupenky koupit online a přijít s nimi přímo na svém mobilu. Tato volba je velmi praktická a umožní vám tomu vyhnout se frontám na pokladně.

Vstupenky zakoupíte zde.

 

Château de Villandry je skvělým místem pro návštěvu, ať už jste vášnivý cestovatel, rodina s dětmi, nebo jen hledáte klidné místo pro relaxaci. Navštivte tento zámek a jeho nádherné zahrady a užijte si den plný kouzla a krásy.