Vydejte se s námi do Údolí Dunaje v rámci jednodenního výletu z Vídně

Vydejte se s námi do Údolí Dunaje v rámci jednodenního výletu z Vídně 1

Představte si možnost strávit jeden jedinečný den mimo ruch a shon hlavního města. Nabízíme vám jedinečnou příležitost odcestovat z Vídně a prozkoumat kouzlo Údolí Dunaje. Toto jednodenní dobrodružství je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít něco výjimečného a odpočinout si od každodenní rutiny.


Rezervujte si výhodnou vstupenku –  bez čekání ve frontě, kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

 


Pokyny

  • Ukaž vstupenku v mobilu průvodci na místě setkání, přes ulici od Operngasse 8, vedle fontány Opery (viz mapa)
  • Prohlídka odjíždí v 09:00. Dostav se alespoň 15 minut před časem odjezdu

Co je typické pro Vídeň?

TIP :  Jak cestovat po Vídni výhodně a ušetřit na vstupech do muzeí a různých atrakcí? Kupte si Vienna City card  a cestování po hlavním městě Rakouska bude pohodlnější! Karta Vienna Pass vám zase ušetří a umožní přednostní vstup až do 90 památek a atrakcí.

Výhody karty VIENNA CITY CARD

Údolí Dunaje, známé svou malebnou krajinou, historickými památkami a vinařskou tradicí, nabízí množství aktivit a zážitků. Během tohoto výletu se budete moci zúčastnit prohlídek místních pamětihodností, ochutnat místní vína přímo od vinařů a prozkoumat přírodní krásy, které toto údolí činí tak oblíbeným mezi návštěvníky.

Vstupenky na Vídeň: Prohlídka vína s ochutnávkami

Odjezd z Vídně je naplánován na ranní hodiny, což vám umožní maximálně využít celý den. Cesta do Údolí Dunaje vám umožní obdivovat proměňující se krajiny a poskytne příležitost vidět Rakousko z jiné perspektivy. Po příjezdu do Údolí Dunaje bude program výletu pestrý, od procházek po historických městech a vesničkách až po relaxaci v přírodních scenériích.

Návštěvníci budou mít možnost prozkoumat známé památky, jako jsou středověké hrady a kláštery, které jsou svědky bohaté historie tohoto regionu. Navíc, pro milovníky vína bude tento výlet skvělou příležitostí ochutnat vynikající vína přímo z místních sklepů, což je zážitek, který si určitě zapamatujete.

Kromě kulturních a gastronomických zážitků bude čas i na procházky krajinou nebo jízdu na kole podél řeky Dunaje, kde se můžete nechat unášet krásou okolní přírody. Tento výlet nabízí perfektní kombinaci odpočinku, objevování a zábavy.

Na konci dne se s plnou hlavou nových zážitků a s pocitem spokojenosti vrátíte do Vídně. Tento jednodenní výlet do Údolí Dunaje nabízí nezapomenutelný zážitek, který obohatí vaši návštěvu Rakouska a zanechá vám vzpomínky, které si budete pamatovat ještě dlouhá léta.

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet.

Zjistit více