Hurá do Vídně: Zveme Vás na soukromou večerní gastronomickou prohlídku

Hurá do Vídně: Zveme Vás na soukromou večerní gastronomickou prohlídku 1

Vídeň, metropole Rakouska, se mění s příchodem večera v zcela jiné město. Jeho historické památky a ulice začnou působit ještě kouzelněji než během dne. Je to právě v tuto dobu, kdy se naskýtá jedinečná příležitost prozkoumat tuto nádhernou metropoli pod světly večerního osvětlení a zároveň si vychutnat to nejlepší z místní kuchyně. Nabízí se k tomu ideální možnost právě prostřednictvím vstupenek do Vídně na soukromou večerní gastronomickou prohlídku„.

Rezervujte si výhodnou vstupenku –  bez čekání ve frontě, kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

Pokyny

  • Doraz alespoň 10 minut před začátkem naplánované prohlídky
  • Setkání s průvodcem na místě setkání: vstup do Karlskirche ( Kreuzherrengasse 1, 1040 Wien) v 16:00
  • Ukaž vstupenku v mobilu průvodci na začátku prohlídky

Tato prohlídka vás zavede do srdce Vídně, kde se budete moci ponořit do atmosféry města, které ožívá po západu slunce. Projdete si známé ulice a náměstí, které jsou po setmění osvětleny tak, aby zdůraznily jedinečnou architekturu a historii města. Navštívíte také méně známé lokality, což vám poskytne širší pohled na život ve městě a jeho rozmanité čtvrti.

TIP :  Jak cestovat po Vídni výhodně a ušetřit na vstupech do muzeí a různých atrakcí? Kupte si Vienna City card  a cestování po hlavním městě Rakouska bude pohodlnější! Karta Vienna Pass vám zase ušetří a umožní přednostní vstup až do 90 památek a atrakcí.

Výhody karty VIENNA CITY CARD

Hlavním lákadlem této večerní prohlídky je však gastronomický zážitek. Během procházky Vídní se zastavíte v několika pečlivě vybraných restauracích a kavárnách, kde budete mít možnost ochutnat širokou škálu autentických rakouských jídel. Od tradičních vídeňských řízků, přes svíčkovou na smetaně, až po sladké lahůdky jako je sachrův dort nebo apfelstrudel. Každé jídlo vám nabídne kulinářský zážitek, který je charakteristický pro rakouskou kuchyni a zároveň odráží místní gastronomickou tradici a inovaci.

Pojďme se dozvědět více informací o Vídeňském Sachru

Kromě ochutnávky jídel se dozvíte také mnoho zajímavých informací o tom, jak se dané pokrmy připravují, jakou mají historii a jaké ingredience jsou pro ně charakteristické. Váš průvodce, znalec místní gastronomie, vám poskytne exkluzivní pohled do světa vídeňské kulinářské kultury, jejíž součástí se na chvíli stanete.

Tato soukromá večerní gastronomická prohlídka po Vídni je perfektní příležitostí, jak spojit poznávání krás města s kulturním a gastronomickým zážitkem. Je ideální pro ty, kteří chtějí zažít Vídeň trochu jinak, než jak ji poznává většina turistů během dne. Nabízí jedinečnou možnost užít si večer plný objevů, chutí a vůní, které vám zůstanou v paměti dlouho po návratu domů.

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet.

Zjistit více